اطلاعیه؛ نحوه فعالیت مدارس آذربایجان شرقی در هفته پیش رو
اطلاعیه؛ نحوه فعالیت مدارس آذربایجان شرقی در هفته پیش رو

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛بر اساس تصمیم ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا، جزئیات نحوه فعالیت مدارس استان به این شرح است: مدیران و عوامل اجرایی برای پشتیبانی آموزش‌ها در همه رنگ بندی‌های کرونا با رعایت دقیق نکات بهداشتی در مدرسه حضور خواهند داشت. در وضعیت قرمز فعالیت‌های آموزشی و پرورشی کلیه مدارس و […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛بر اساس تصمیم ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا، جزئیات نحوه فعالیت مدارس استان به این شرح است:

مدیران و عوامل اجرایی برای پشتیبانی آموزش‌ها در همه رنگ بندی‌های کرونا با رعایت دقیق نکات بهداشتی در مدرسه حضور خواهند داشت.

در وضعیت قرمز فعالیت‌های آموزشی و پرورشی کلیه مدارس و آموزشگاه‌ها در مدارس شهری به صورت غیرحضوری پیگیری خواهد شد و مدارس روستایی طبق دستورالعمل‌های که پیشتر ابلاغ شده آموزش‌ها را حضوری با رعایت دقیق نکات بهداشتی پیگیری کنند.

در وضعیت نارنجی زرد آبی فعالیت‌های آموزشی و پرورشی کلیه مدارس شهری و وستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی با توجه به واکسیناسیون بالای ۸۵% دانش آموزان با رعایت دقیق نکات بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و گروه بندی کلاسی به صورت حضوری پیگیری خواهد شد و تصمیمات موردی برای مدارس با شرایط خاص شیوع و یا عدم شیوع این بیماری، با هماهنگی مسئولین زیربط منطقه به ستاد‌های شهرستانی محول می‌شود.

– فعالیت کانون‌های فرهنگی، تربیتی و مراکز مشاوره و اختلالات یادگیری با عنایت به مراجعه کم
– کلاس‌های کارگاهی (دروس عملی) رشته‌های هنرستانی با رعایت حداکثر ۱۵ نفر در یک کلاس، در تمامی وضعیت‌های کرونایی و تمامی مناطق استان به صورت حضوری خواهد بود.
مدیران محترم مدارس فعالیت‌های آموزشی و پرورشی مدارس خود را بدون جابجایی در شیفت مربوطه پیگیری نمایند.

رنگ بندی کرونایی شهرستان‌ها براساس اعلام مرکز بهداشت استان:
قرمز: اهر- بناب- جلفا- سراب- شبستر- مرند- عجب شیر- مراغه- میانه- هریس
نارنجی: تبریز- اسکو- آذرشهر- هوراند- ملکان
زرد: خداآفرین – هشترود- بستان آباد- چاراویماق- کلیبر- ورزقان

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵