• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Sunday - 10 December - 2023
2

افتتاح اولين نمايندگي فونيکس نمايندگي 483 نصر الهي در تبريز

  • کد خبر : 68864
  • 20 مهر 1402 - 13:03
افتتاح اولين نمايندگي فونيکس نمايندگي 483 نصر الهي در تبريز
مدير شبکه نمايندگي فونيکس مديران خودرو  از اقتتاح اولين نمايندگي فونيکس نمايندگي 483 نصر الهي در تبريز خبر داد.
نجارصادقي در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به افتتاح شوروم اختصاصي فونيکس نمايندگي 483 نصر الهي با عنوان يکي از نمايندگان فونيکس در تبريز اظهار کرد : برند فونيکس حدود يک و نيم سال است که فعاليت خود را در بازار کل کشور آغاز کرده است و به لطف محصولات باکيفيت عرضه شده و همچنين تنوع بالاي محصول توانسته ايم سهم خوبي را از بازار کل کشور بدست آوريم.

وی با اشاره به سياست مديران خودرو بر استاندارد سازي و جدا سازي نمايشگاه هاي برند ام مي ام و فونيکس گفت : با توجه به تفاوت سطح مشترياني که براي برند فونيکس تعريف شده بود با برند ام وي ام (که اولين برندشرکت مديران خودرو است) قرار بر اين شده بود که شبکه مجزايي داشته باشيم که تمام نمايندگان ما بر اين ملزم شده اند که نمايشگاه ها و مراکز خدمات پس از فروش اختصاصي اين برند را با استاندارهاي خاص خود آماده سازي و براي خدمت رساني به مشتريان سراسر کشور آماده کنند.

وي تعداد نمايندگي هاي برند فونيکس در سراسر کشور را 84 برند ذکر کرد و افزود : در طول يکسال گذشته در بيش از 78 نمايندگي، کارهاي استاندارسازي و جداسازي نمايشگاه هاي فويکس و ام وي ام به پايان رسيده است و تعدادي از آنها نيز در حال اتمام مراحل استاندارد سازي هستند.

وي به اهميت حوزه خدمات پس از فروش براي شرکت مديران خودرو اشاره و بيان کرد : در کنار نمايشگاه ها با توجه به اهميتي که حوزه خدمات پس از فروش براي شرکت مديران خودرو براي تمام برندها بخصوص فونيکس دارد، پس از جداسازي کار نمايشگاه ها انشاله جداسازي خدمات پس از فروش برند فونيکس نيز آغاز خواهد شد که در فضايي کاملا متفاوت با استاندارهاي روز جهاني و خدمات بروز و مناسبي براي مشتريان ارائه کنيم.

مدير فروش فونيکس با اشاره به فروش تيگو 8 اولين محصول مديران خودرو اولين محصولي که دو سال قبل فروش آن را آغاز کرديم تيگو 8 بود گفت: از نيمه دوم سال جاري محصولات زيادي خواهيم داشت و از آبان ماه فروش آن را هر ماه در برند فونکيس با يک محصول جديد

ادامه خواهيم داد.

کوري نيا  افزود: آريزو 6 جي تي يکي از محصولاتي هست که منتظر اعلام قيمت آن هستيم و تيگو7 پرومکس که داراي آپشن هاي تيگو 8 مي باشد هم به صورت تک ديفرانسيل و هم به صورت دو ديفرانسيل و در کنار اينها خودروي آريزو 8را داريم که تست درايو آن هم انجام شده از دي ماه فروش آن شروع خواهد شد.

وي تاکيد کرد: تلاش نموديم با پرس و جو از مشتريان، محصولاتي که عرضه مي کنيم مشکلات قبلي رفع گردد.

وي با بيان اينکه در حال حاضر شرکت مديران خودرو داراي دو برند فونيکس و ام وي ام است گفت: ما در اين دو برند براي مشتريان در رنج هاي مختلف محصولات مخلف داريم که محصولات برند ام وي ام محصولات اقتصادي تر و قيمت هايي پايين تر هستند‌.

وي خاطر نشان کرد: براي مشتريان در رنج هاي قيمتي مختلف محصولات متنوعي را در نظر گرفته ايم، البته در برندهاي سايپا و ايران خودرو محصولات متنوعي با قيمتهاي پايين تر عرضه مي شود وليکن در سالهاي گذشته در برند ام وي ام هم خودروهاي در محدوده قيمتي 300 الي 400 با مصرف کمتر هم داشتيم و با توجه به اينکه رقابت در محدوده قيمتهاي فوق بيشتر بود تلاش نموديم محصولاتي با سگمنت هاي ديگر که مردم دوست دارند را عرضه کنيم و برنامه ريزي شرکت مديران خودرو به گونه اي است که بتوانيم بيشتر محصولاتي که برندهاي ديگر آن را توليد نمي کنند را عرضه نمائيم.

کوري نيا افزود: علت اينکه قيمت برند خودروهاي فونيکس نسبت به خودروهاي ام وي ام بالاتر است به دليل اين مي باشد که بتوانيم نياز طيفي از مردم را در محصولاتي که شرکتهاي ديگر ارائه نمي کنند پوشش دهيم.

وي در خصوص ميزان مصرف خودروهاي فونيکس گفت: طبق استانداردهاي ايران تمامي خودروها، قبل از عرضه تست و مصرف آنها مشخص مي شود و مصرف سوخت اکثر خودروهاي بين 6 الي 8 ليتر مي باشد. همچنين تيگو ? مديران خودرو که به زودي عرضه خواهد شد در هر ??? کيلومتر ?/? ليتر مصرف دارد و قطعاً قيمت آن بخاطر تکنولوژي به کار رفته در آن بالاتر از ساير محصولات خواهد بود.

وي ابراز اميدواري کرد در آينده نزديک در هر دو برند ام وي اي و مخصوصا برند فونيکس شاهد عرضه محصولات برقي و هيبريدي خواهيم بود و شرکت در نظر دارد در سال آينده نمايشگاهي مختص خودروهاي هيبريدي و برقي ايجاد نمايد تا مشترياني که به دنبال خودرويي با مصرف کمتر هستند با مراجعه به اين نمايشگاه از اين محصولات خريداري نمايند.

مدير فروش فونيکس در مورد سامانه يکپارچه فروش خودرو با اشاره به اينکه اين سامانه هم نکات مثبت دارد و هم نکات منفي، گفت: اين سامانه براي شرکتهاي خصوصي چالش هاي زيادي داشته است، به عنوان مثال اگر شرکت ما بخواهد فرضا ًخودرويي هيبريدي را عرضه نمايد اگر عرضه دست خود ما بود شهرهاي بزرگ را فروشش را شروع مي کرديم اما سامانه از کل شهرهاي ايران ثبت نام مي کند و مخصوصا در شهرهايي که داراي جمعيت کمتري مي باشند دچار چالش هايي مي شويم و البته نکات مثبتي هم دارد که اولويت بندي مشتريان از نکات مثب آن مي باشد و صرفا در همه زمانها نمي توان گفت که اين سامانه خوب است يا بد.

کروري نيا افزود: 3 هفته پيش که سامانه يکپارچه سازي فروش به شرکتها اعلام کرده بود که اگر محصولاتي براي عرضه در 6ماهه دوم سال داريد اعلام نماييد، شرکت ما هم اعلام آمادگي نموده و محصولات خود را با تعداد آنها معرفي نمود، اما متاسفانه با وجود اينکه مقرر بود از اول مهر ماه سامانه فروش برقرار شود فعلا شروع نشده و تمامي خودروسازان فعلا بلاتکليف هستند و عدم هماهنگي بين شوراي رقابت و وزارت صمت باعث چالشهاي زيادي براي خودروسازان و مردم علي الخصوص شرکتهاي خصوصي شده است.

مدير شبکه نمايندگي فونيکس گفت: تاکنون 78 نمايندگي فونيکس استانداردسازي شده و شبکه فونيکس به جز استانهاي گيلان و سمنان در مراکز تمامي ساير استانها نمايندگي دارد و در بعضي استانها با توجه به پتانسيل موجود درشهرستانها هم نمايندگي داريم و در آينده هم خواهيم داشت.

وي افزود: بعد از افتتاح امروز نمايندگي 483 در تبريز، هفته آينده در شهرهاي اصفهان و نجف آباد، مراسم افتتاحيه نمايشگاه خواهيم داشت و در ماه هاي آينده در شهرهاي شيراز و شهرکرد، خوزستان و اهواز و اميديه و بوشهر و مشهد افتتاح نمايشگاه خواهيم داشت که ظرف يکي دو ماه آينده شوروم هاي متعددي افتتاح خواهد شد و تلاش داريم با توسعه شبکه نمايندگي ها دسترسي به محصولات برند فونيکس را براي تمامي مشتريان در سطح کشور تسهيل کنيم.

نجارصادقي همچنين از افتتاح مرکز خدمات پس از فروش فونيکس خبر داد و گفت: اولين مرکز خدمات پس از فروش اين هفته در شهر کرج افتتاح خواهد شد و هفته آينده در نجف آباد اين مرکز افتتاح خواهد شد و بدين ترتيب شاهد افزايش تعداد اين مراکز در سطج کشور خواهيم بود.

وي افزود: تاکنون مرکز خدمات پس از فروش برند فونيکس در کنار محصولات مديران خودرو بود که در آينده شاهد افزايش مراکز خدمات پس از فروش اختصاصي فونيکس با استنانداردهاي اختصاصي خود و خدمات بالاتر از سطح ساير برندها به مشتريان خود خواهيم بود.

نجارصادقي با اشاره به اينکه در استان آذربايجان شرقي فقط در شهر تبريز نمايندگي داريم که نمايندگي 483 اولين نمايندگي مي باشد و دو نمايندگي نيز در استان مراحل استانداردسازي خود را انجام داده اند و به زودي افتتاح خواهند شد.

نصيراللهي مدير نمايندگي483 فونيکس در اين نشست خبري با اشاره به اينکه شرکت مديران خودرو با ارائه محصولات متنوع و شبکه وسيع فروش و خدمات يک شرکت فوق العاده ايده آل مي باشد افزود: نمايندگي 483 در مرکز شهر واقع مي باشد که به جرئت مي توان گفت فاقد هرگونه نمايندگي از فروش خودرو مي باشد و شوروم فونيکس در ميدان ساعت و شوروم مديران ام وي ام روبروي موزه آذربايجان مشغول به کار مي باشند.

مدير شبکه نمايندگي فونيکس در خصوص برند فونيکس خاطرنشان کرد: اين برند يک برند منطقه اي وده و فقط در ايران به اين نام شناخته مي شود.

نجارصادقي در مورد تامين قطعات توضيح داد: با توجه به اينکه اين قطعات وارداتي هستند اما در برند فونيکس تلاش کرده ايم قبل از رونمايي هر محصول پيش بيني ها و برنامه ريزي هاي لازم قبل از فروش محصول انجام گرفته و با توجه به زمان فروش و تحويل خودرو به مشتريان، تامين قطعات انجام گرفته تا مشتريان با خيال راحت از محصولات فونيکس استفاده نمايند.

کروري نيا مدير فروش فونيکس، با اشاره به تاريخچه فروش مديران خودرو تاکيد کرد: مديران خودرو هميشه تلاش کرده است که محصولات خود را به مصرف کننده نهايي برساند و سياست قبلي و فعلي ما اين نبوده که دست دلال در فروش دخيل شود و مشتري که از ما خريد نهايي را انجام ميدهد مشتري باشد که واقعاً مصرف کننده باشد و جهت تسهيل خريد براي تمامي علاقمندان، سعي کرده ايم که شرايط اقساطي فروش هم داشته باشيم و اين شرايط اقساطي باعث مي شود از يک طرف فاصله قيمت هاي موجود در بازار و کارخانه کم باشد هرچند در برهه زماني خاصي مثل شب عيد معمولا نوسان وجود دارد اما در ساير فصل ها حالت نرمال بود و فاصله قيمتها کم مي باشد و اين باعث مي شود و از طرفي ديگر خريداران اقبال بيشتري به خريد محصولات ما داشته باشند و علت نزديک بودن قيمت خريد به قيمت کارخانه نيز همين موضوع مي باشد.

وي با تاکيد بر اينکه هم خريدار نقدي و هم خريدار اقساطي هر دو مصرف کننده شرکت ما محسوب مي شوند و تنها تفاوت اين دو خريدار فقط در زمان تحويل خودرو مي باشد گفت: در زمان خرديد نقدي از همان روز تحويل خريدار صاحب خودرو شناخته مي شود و طبق زمانهاي تحويل طبق قرارداد 30، 40 يا 60 روزه با ذکر زمان در قرارداد نقدي از همان روز خريد مالک خودرو خواهد بود، اما در خريد اقساطي با توجه به اينکه از طريق بانکها تسهيلات لازم تامين مي شود مطابق با همان مدارک ارائه شده توسط بانک مهلت تحويل خودرو مشخص مي شود و در واقع هردو نوع خريدار ، مصرف کننده شرکت ما محسوب مي شوند و خدمات پس از فروش و سرويس هاي مختص دوره اي رايگان هم شامل خريدهاي نقدي و هم اقساطي خواهد بود.

کروري نيا با اشاره به اينکه ديد رقابتي با ساير نمايندگيها نداريم و سعي داريم با فوکوس روي داستان ديجيتال مارکتينگ از برنامه هاي سنتي فروش و تبليغات دور شويم افزود: برنامه ريزي کرديم با هماهنگي با فن کلاب فونيکس و يا ايجاد زيرمجموعه اي در استان شبکه مشتريان را توسعه دهيم. همچين با استفاده از تکنيکهاي واقعيت مجازي يا واقعيت ترکيبي و رونمايي از وبسايت فونيکس کارهاي موثري در سطح جهاني انجام دهيم.

گفتني است مراسم افتتاح نمايندگي483 فونيکس (نصيراللهي) عصر روز چهارشنبه با حضور مرلين بو ،معاون فروش و بازاريابي مديران خودرو به همراه رونمايي از خودروي آريزو 6 جي تي برگزار گرديد.

لینک کوتاه : https://www.mehrtabriz.ir/?p=68864

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.