افتتاح خط تولید فولاد در بخش تیکمه داش بستان آباد
افتتاح خط تولید فولاد در بخش تیکمه داش بستان آباد

این طرح که با مشارکت سرمایه‌گذار خارجی اجرا شده است، افزون بر ۳ هزار میلیارد تومان هزینه در بر داشته و با افتتاح آن برای ۳۵۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم فرصت شغلی ایجاد شده است. این طرح تولیدی در مدت ۱۸ ماه در بخش تیکمه‌داش از توابع شهرستان بستان‌آباد […]

این طرح که با مشارکت سرمایه‌گذار خارجی اجرا شده است، افزون بر ۳ هزار میلیارد تومان هزینه در بر داشته و با افتتاح آن برای ۳۵۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم فرصت شغلی ایجاد شده است.

این طرح تولیدی در مدت ۱۸ ماه در بخش تیکمه‌داش از توابع شهرستان بستان‌آباد اجرا شده و گام دیگری برای توسعه صنایع فولادی و افزایش میزان تولید فولاد در کشور محسوب می‌شود.
همزمان با افتتاح این طرح، عملیات اجرایی نیروگاه ۱۲۰ مگاواتی صنایع فولاد سهند آذر آسیا آغاز شد.

استاندار آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های صنایع فولاد سهند آذر آسیا، با تبریک یوم‌الله ۲۲ بهمن گفت: امروز روز جشن ملی و پیروزی ملت بزرگ ایران است و از اینکه این واحد تولیدی در چنین روزی افتتاح می‌شود، خوشحال‌کننده است.

عابدین خرّم با قدردانی از سرمایه‌گذار خارجی این طرح افزود: سال گذشته وقتی از این مجموعه بازدید کردم، باورکردنی نبود که این واحد در کمتر از یک سال آماده بهره برداری شود.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اولویت داشتن تولید در کشور ادامه داد: فعالان تولید، رزمندگان جبهه اقتصادی هستند و امروز مهم‌ترین عامل استقلال اقتصاد کشور افزایش توان تولید است.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه تکمیل زنجیره تولید و ارزش افزوده برای ما بسیار مهم است افزود: بنده و همکارانم به عنوان خادم ملت عهد بسته‌ایم که برای رشد و بالندگی اقتصادی استان خستگی‌ناپذیر باشیم و امروز در همه قوای کشور اهتمام و همدلی برای تحقق این مهم وجود دارد.

وی اظهار کرد: وقتی می‌بینیم که یک سرمایه گذار خارجی با این سرعت و جدیت، کارش را پیش برده، انگیزه ما برای خدمت گزاری مضاعف می‌شود.

خرّم گفت: در سایه تلاش‌های سرمایه‌گذاران، ما در بخش صنعت، رشد هست درصدی را پشت سر گذاشته‌ایم، در حالی که در سال‌های قبل رشد ما در این حوزه یا منفی و یا در بهترین حالت صفر بود.

وی اضافه کرد: در برخی بخش‌ها مانند کشاورزی، از شاخص‌های رشد عقب هستیم که باید جبران شود، اما در حوزه‌های صنعت و گردشگری وضعیت خوبی داریم.

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این حضور پرشور به رغم شیطنت‌های دشمنان اتفاق افتاد و وظیفه ما را برای خدمت بی‌وقفه به مردم سنگین‌تر کرد.

خرّم تصریح کرد: با شهدای عزیز عهد می‌بندیم که در راه تامین امنیت و رفاه این مردم نجیب و عزیز از هیچ تلاشی کوتاهی نکنیم و اجازه ندهیم مانعی در راه توسعه و سرمایه گذاری و تولید در هیچ جای استان اتفاق بیفتد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵