افتتاح ساختمان جدید پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی جهت استقرار شرکت‌های دانش بنیان و فناور
افتتاح ساختمان جدید پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی جهت استقرار شرکت‌های دانش بنیان و فناور

مهرتبریز-دکتر جعفری راد، رئیس پارک علم و فناوری استان از افتتاح ساختمان جدید پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی در دهه مبارک فجر خبر داد. به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛به منظور حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، پس از مذاکرات انجام‌یافته و با پیگیری‌ها و مساعدت‌های استاندار محترم آذربایجان‌شرقی، در هفته آتی شاهد افتتاح ساختمان […]

مهرتبریز-دکتر جعفری راد، رئیس پارک علم و فناوری استان از افتتاح ساختمان جدید پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی در دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛به منظور حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، پس از مذاکرات انجام‌یافته و با پیگیری‌ها و مساعدت‌های استاندار محترم آذربایجان‌شرقی، در هفته آتی شاهد افتتاح ساختمان جدید پارک واقع در خیابان ملت تبریز خواهیم بود. این بنا در دو طبقه و جمعاً حدود ۶۸۰ مترمربع، با تلاش تیم مجربی از کارشناسان و متخصصان حوزه ساختمان، تکمیل و تجهیز گردیده است.
دکتر جعفری راد طی پیامی، آماده‌سازی این بنا را گامی مهم در ساماندهی شرکت‌های نوپا دانسته و افزود: پارک علم‌ و فناوری آذربایجان‌شرقی در راستای سیاست‌های راهبردی خود، حمایت همه جانبه از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان و اختصاص فضای فیزیکی به آنها را اولویت خود می‌داند.
ساختمان جدید پارک علم و فناوری که مقرر است جهت استقرار شرکت‌های تازه تاسیس مورد استفاده قرار گیرد در هفته آتی با حضور جمعی از مسئولین دستگاه‌های اجرایی افتتاح خواهد شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵