افزایش سرانه ورزشی در راستای اجرای برنامه‌های راهبردی عملیاتی شهرداری تبریز
افزایش سرانه ورزشی در راستای اجرای برنامه‌های راهبردی عملیاتی شهرداری تبریز
مهرتبریز-معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز از شکوفایی و افزایش سرانه ورزشی و توسعه سالن‌های چند منظوره در سطح محلات شهر تبریز خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛سامان احمدزاده ضمن بازدید از سالن‌های ورزشی چند منظوره محلات اعلام کرد: افزایش سرانه ورزشی یکی از مهمترین برنامه های راهبردی عملیاتی شهرداری تبریز است که با احداث بالغ بر ۲۵ سالن ورزشی قرار است سیاست های کلان خود در این حوزه را محقق کند.

وی گفت: خوشبختانه با توجه به پتانسیل بسیار بالای شهرداری منطقه ۱ چه به لحاظ اجرایی و چه از نگاه مالی ۲۲ سالن ورزشی چند منظوره توسط این منطقه هم اکنون در حال احداث است که طی بازدیدی که امروز به عمل آمد شاهد تلاش بی‌وقفه جهت اجرای این پروژه‌ها و رسیدن به ایستگاه آخر و بهره‌برداری آنها هستیم.

احمدزاده افزود: با اجرا و بهره‌برداری عظیم پروژه‌ها که در تمامی سطح شهر به ویژه محلات کم برخوردار در حال احداث است شاهد شکوفایی امر ورزشی و افزایش سرانه آن و توسعه سالن‌های چند منظوره جهت استفاده در مواقع بحرانی خواهیم بود که این نیز یکی از مهمترین اهداف شهرداری است که پیش بینی زیرساختی ویژه‌ای را برای زمان‌های ایجاد بحران در نظر گرفته و این می‌تواند طیب خاطری باشد برای شهر شهروندان عزیز که خوشبختانه هم اکنون شاهد این امرهستیم.

شایان ذکر است در این بازدید مدیرعامل شرکت پیش ساخته آذربایجان، شهردار منطقه ۱ معاونین و مدیران این منطقه نیز مهندس احمدزاده را همراهی کرده و از پروژه‌های سالن ورزشی پارک دانش آموز، شمس تبریزی، آذربایجان، شهید محلاتی و الغدیر بازدید به عمل آوردند.