افزایش ۱۰۰ درصدی بودجه پیشنهادی پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی در لایحه بودجه ۱۴۰۲
افزایش ۱۰۰ درصدی بودجه پیشنهادی پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی در لایحه بودجه ۱۴۰۲

مهرتبریز-بررسی وضعیت بودجه پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی در لایحه پیشنهادی بودجه ۱۴۰۲، بر اساس اعلام معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نشان می‌دهد که بودجه پارک استان، ۱۰۰ درصد افزایش داشته است. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، با تلاش‌های مستمر و پیگیری‌های دکتر جعفری راد رئیس پارک علم و فناوری […]

مهرتبریز-بررسی وضعیت بودجه پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی در لایحه پیشنهادی بودجه ۱۴۰۲، بر اساس اعلام معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نشان می‌دهد که بودجه پارک استان، ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، با تلاش‌های مستمر و پیگیری‌های دکتر جعفری راد رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی، بودجه پارک استان در سال ۱۴۰۲ افزایش بی‌سابقه‌ای داشته که در میان ۲۹ پارک کشور بی‌نظیر بوده‌است.
لازم به‌ذکر است، بودجه مصوب پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی در قانون بودجه سال ۱۴۰۱ مبلغ ۳۷۷،۹۰۶ میلیون ریال بوده است که در لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ به مبلغ ۷۵۶،۶۶۶ میلیون ریال افزایش پیدا کرده است. افزایش ۱۰۰ درصدی بودجه پارک استان، در حالی رخ می‌دهد که بودجه تعدادی از پارک‌های کشور کاهش یافته است.
همچنین به لحاظ عدد بودجه در لایحه پیشنهادی ۱۴۰۲، پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی با صعود ۸ پله‌ای، در ردیف سوم و بعد از استان اصفهان و خراسان رضوی قرار گرفته است. این در حالی است که در سال ۱۴۰۱، عدد بودجه پارک علم و فناوری استان در ردیف یازدهم در بین کلیه پارک‌های کشور قرار گرفته بود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵