افزایش ۷ درصدی سهم تراکتورسازی از بازار قطعات کشور
افزایش ۷ درصدی سهم تراکتورسازی از بازار قطعات کشور

به گزارش مهر تبریز,رامین خلعت بری افزود: این افزایش درصدی سهم بازار، زمینه را برای رشد فروش قطعات تراکتورسازی فراهم آورده بطوری که رقم یک هزار و ۳۶۰ میلیارد ریالی فروش قطعات سال گذشته به ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریالی افزایش یافته است. وی با اشاره به اینکه نگاهی به آمار و ارقام فروش […]

به گزارش مهر تبریز,رامین خلعت بری افزود: این افزایش درصدی سهم بازار، زمینه را برای رشد فروش قطعات تراکتورسازی فراهم آورده بطوری که رقم یک هزار و ۳۶۰ میلیارد ریالی فروش قطعات سال گذشته به ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریالی افزایش یافته است.
وی با اشاره به اینکه نگاهی به آمار و ارقام فروش سال ۱۳۹۹ و امسال حکایت از رشد بیش از ۷۶ درصدی نیز از جهت رقم فروش دارد تاکید کرد: تا این لحظه بیش از ۹۳ برنامه پیش بینی شده برای بخش فروش قطعات تراکتور محقق شده است.
صادرات قطعات ماشین آلات کشاورزی به تاجیکستان، سودان و عراق
خلعت بری از داشتن نیم نگاه صادراتی و حضور در بازارهای جهانی حوزه مدیریتش نیز خبر داد و اظهار داشت: باتوجه به سیاستهای مدیریتی گروه صنعتی تراکتورسازی، از نیمه دوم امسال شرکت بازرگانی گامهایی را برای حضور در بازارهای جهانی برداشته بطوری که با صادرات حدود ۸ میلیارد ریالی قطعات به کشورهای تاجیکستان، عراق و سودان، ارزیابی هایی برای توسعه این بازار در سالهایی آتی را داشته است.
مدیرعامل شرکت بازرگانی و خدمات پس از فروش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران از بخش خدمات پس از فروش حوزه ماموریتش به عنوان یکی از اساسی ترین اهداف تراکتورسازی یاد و تاکید کرد: فعالیت خدمات پس از فروش تراکتورسازی ایران توسط ۱۸۸ نمایندگی این مجموعه پشتیبانی می شود که بزرگترین و تنها شبکه خدمات پس از فروش کشور در بحث ماشین آلات کشاورزی می باشد.
وی ضمن یادآوری گارانتی ۲ ساله تراکتورهای تولیدی در گروه صنعتی تراکتورسازی ایران افزود: علاوه بر گارانتی ۲ ساله، ۳ مورد سرویس نیز به صورت رایگان به تمامی تراکتورهای تولیدی در گروه داده می شود که طی امسال حدود ۳۶ هزار مورد سرویس رایگان برای تراکتورهای ارائه شده به کشاورزان داده شده که این رقم نیز در مقایسه با سال گذشته رشد نزدیک به ۱۹ درصدی داشته است.
خلعت بری تعداد تراکتورهایی را که امسال مشمول گارانتی می شدند ۴۲ هزار و ۹۰۰ دستگاه اعلام و اضافه کرد: این تعداد تراکتور شامل محصولاتی می باشد که طی امسال و سال گذشته و با در نظر گرفتن گارانتی ۲ ساله به کشاورزان ارائه شده است.
انتهای پیام
عبدالهی
۲۵/۱۲/۱۴۰۰