امروز آخرین مهلت ثبت نام طرح پیش فروش ایران خودرو
امروز آخرین مهلت ثبت نام طرح پیش فروش ایران خودرو

به گزارش مهر تبریز، منابع خبری در توییتر از آخرین مهلت ثبت نام در طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو در بهمن ۱۴۰۱ خبر دادند و به بررسی زمان قرعه‌کشی محصولات این شرکت خودروسازی به مناسبت دهه فجر پرداختند. چهل و چهارمین مرحله از قرعه‌کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو از روز پنجشنبه ۱۳ […]

به گزارش مهر تبریز، منابع خبری در توییتر از آخرین مهلت ثبت نام در طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو در بهمن ۱۴۰۱ خبر دادند و به بررسی زمان قرعه‌کشی محصولات این شرکت خودروسازی به مناسبت دهه فجر پرداختند.

چهل و چهارمین مرحله از قرعه‌کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو از روز پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ آغاز شد.

آخرین مهلت ثبت نام طرح پیش فروش ایران خودرو

بر اساس اعلام شرکت ایران خودرو، کاربران برای ثبت نام اولیه قرعه‌کشی پیش فروش تا ساعت ۲۴ امروز (شنبه) فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو [esale.ikco.ir] نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بیشتربخوانید: آمار ثبت نام طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو در دهه فجر ۱۴۰۱

تخصیص چهار خودروی موجود در طرح پیش فروش و همچنین طرح‌های جوانی جمعیت و خودروهای فرسوده بر اساس قرعه‌کشی و پس از پیگیری افراد واجد شرایط صورت خواهد پذیرفت.

گفتنی است، قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش بهمن ۱۴۰۱ پس از اتمام مهلت ثبت نام اولیه و پس از بررسی واجدان شرایط انجام می‌شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵