امسال ۳۰۱۸ مشترک جدید به شمار مشترکین گاز شهرستان میانه افزوده شده است
امسال ۳۰۱۸ مشترک جدید به شمار مشترکین گاز شهرستان میانه افزوده شده است

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ علیرضا عباسیان افزود: تاکنون ۱۰۰ درصد خانواری شهری و ۹۷٫۱۶ درصد از خانوارهای روستایی مشتمل بر ۲۹۶ روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند. وی در این خصوص ادامه داد: تعداد ۲۱ روستای این شهرستان در سال جاری گازدار شده است. عباسیان از پروژه های مهم گازرسانی […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ علیرضا عباسیان افزود: تاکنون ۱۰۰ درصد خانواری شهری و ۹۷٫۱۶ درصد از خانوارهای روستایی مشتمل بر ۲۹۶ روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.
وی در این خصوص ادامه داد: تعداد ۲۱ روستای این شهرستان در سال جاری گازدار شده است.
عباسیان از پروژه های مهم گازرسانی در شهرستان میانه خبر داد و اظهار داشت: به استثنای ۱۷ روستا، تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار در شهرستان میانه گازدار گردیده که این ۱۷ روستا نیز در مرحله انتخاب پیمانکار مجری و شروع عملیات گازرسانی می باشد.
وی اذعان داشت: با اتمام گازرسانی به ۱۷ روستا، درصد بهره مندی روستایی به بیش از ۹۸٫۸ درصد افزایش خواهد یافت.
عباسیان با اشاره به پروژه های عملیاتی در راستای ارتقای ظرفیت توزیع و پایداری جریان گاز مشترکین شهرستان میانه تصریح کرد: از پروژه های در دست اجرا می توان به پروژه تقویتی خط تغذیه ۱۶ اینچ شهرستان اشاره نمود که هدف از اجرای آن جلوگیری از افت فشار گاز در روستاهای دوردست بخش های مرکزی و کندوان بوده و با اتمام پروژه مذکور، بسترهای پایداری جریان گاز و ارائه خدمات بهینه به مشترکین منطقه، بیش از پیش فراهم خواهد شد.
رئیس اداره گاز شهرستان میانه خاطرنشان کرد: در سطح شهرستان تاکنون ۲۶۲ واحد صنعتی به مدار مصرف گاز طبیعی متصل شده که از این تعداد، ۲۲ واحد صنعتی در سال ۱۴۰۰ از نعمت گاز بهره مند شده اند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵