انتخابات در امنیت کامل در حال برگزاری است
انتخابات در امنیت کامل در حال برگزاری است
مهر تبریز: فرمانده فراجا با تاکید بر اینکه تا به این لحظه هیچگونه حادثه امنیتی در هیچ نقطه‌ای از کشور گزارش نشده است، گفت: امنیت انتخابات کاملا برقرار و با نظم کامل درحال انجام است.

به گزارش مهر تبریز، سردار احمدرضا رادان پس از حضور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری کشورمان در محل مسجد مالک اشتر ستاد فراجا گفت: روند انتخابات به خوبی و در امنیت کامل در حال برگزاری است و خوشبختانه تا این لحظه هیچگونه حادثه امنیتی در هیچ نقطه‌ای از کشور گزارش نشده و انتخابات در امنیت کامل درحال برگزاری است.
وی با اشاره به آماده‌باش ماموران پلیس در روز رای گیری گفت: البته پلیس از همان روزهای نخست شروع فرآیند انتخابات در آماده باش بوده و به وظایف قانونی خود عمل کرد. امروز نیز همکاران من در شعب اخذ رای سراسر کشور حضور دارند و همانطور که گفتم انتخابات در نظم کامل در حال انجام است و همکاران ما تا آخرین لحظه رأی گیری و شمارش آراء و اعلام نتایج در کنار مردم خواهند بود.
رادان در ادامه با بیان اینکه دنیا امروز نیز شاهد شگفتانه ای دیگری از حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود، گفت: برابر گزارش‌های دریافتی حضور مردم در پای صندوق‌های رای عدد قابل توجهی است. در این شرایط می‌توان گفت که امروز رأی ندادن، نوعی خودتحریمی برای مردم محسوب می‌شود.
وی افزود: امروز اگر کسانی مدعی اظهارنظر در صحنه سیاسی کشور هستند باید با حضور در پای صندوق های رأی نظر خود را اعلام کنند.