اعتقادی به خرید آراء ندارم/می‌خواهم با رای مردم به مجلس رفتن افتخار من باشد
اعتقادی به خرید آراء ندارم/می‌خواهم با رای مردم به مجلس رفتن افتخار من باشد
نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت:در سال ۹۱ که انتخابات به دور دوم کشیده شد و بنده هم به دور دوم راه یافتم، یک نفر زنگ زده بود که پانصد رای را یک میلیارد می‌فروشم اما قبول نکردم چون اعتقادی به خرید آراء ندارم و می‌خواهم افتخار من این باشد که با رای مردم به مجلس رفتم.

به گزارش مهر تبریز، علی آجودان زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص برخی وعده‌ها و پول پاشی در ایام انتخابات گفت: مردم آگاهند و انتخابشان باید آگاهانه باشد؛ نباید به ناهار و شام رای بدهند.

وی اظهار داشت: احیای دریاچه ارومیه و پیگیری مسائل مربوط به این حوزه و حوزه اقتصادی از جمله اهداف مهم من است اما نباید شعارهای پوپولیستی بدهیم.

وی با بیان اینکه زمینه را برای افراد جوان فراهم و از نخبگان استفاده کنیم، گفت: معتقد به شفافیت آرا در حوزه سیاستگذاری هستم و درمورد شفافیت مالی هم باید با مردم صادق باشم. همان آپارتمان، ماشین و دفتر اجاره‌ای که قبل از ورود به شورای شهر داشتم بعد از چند سال هم همان را دارم.

آجودان زاده درباره هزینه‌های انتخاباتی توضیح داد: در سال ۹۱ که انتخابات به دور دوم کشیده شد و بنده هم به دور دوم راه یافتم، یک نفر زنگ زده بود که پانصد رای را یک میلیارد می‌فروشم اما قبول نکردم چون اعتقادی به خرید آراء ندارم و می‌خواهم افتخار من این باشد که با رای مردم به مجلس رفتم.

عضو سابق شورای شهر تبریز در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص مازوت سوزی و عدم توقف آن گفت: وظیفه اصلی من حفظ سلامت جان انسان است و در این خصوص سوگند خورده‌ام که پیگیر سلامت آنها باشم در همین راستا نیروگاه‌ها باید مجهز و صنعتی بشوند تا سلامت مردم به خطر نیافتد.

وی ادامه داد: درست این است که هر کسی در حوزه تخصصی خودش فعالیت کند و از آنجایی که من یک پزشکم، اگر به مجلس راه یافتم باید در کمیسیون درمان و بهداشت فعالیت کنم اما یک نماینده باید در همه حوزه‌ها فعالیت و اطلاع داشته باشد که لازمه آن استفاده از مشاوران در حوزه‌های مختلف است.

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵