انتخاب تلفیق داوران استانی در سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآنی استان
انتخاب تلفیق داوران استانی در سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآنی استان

مهر تبریز: مدیرکل اوقاف و امورخیریه آذربایجان‌شرقی، با باین اینکه طبق برخی از گلایه‌ها از اینکه داوران منتخب از یک شهر باعث تبعیض بین متسابقین می‌شود، گفت: در سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآنی استان از تلفیق داوران برجسته استانی بهره گرفته‌ایم.

به گزارش مهر تبریز، حجت‌الاسلام علی مصائبی، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتخاب داوران بومی استان که لیاقت و توانایی قضاوت در این مسابقات را دارند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و امسال نیز تمامی تلاش را برای بهره‌مندی از داوران برجسته و به‌نام در سراسر استان انجام داده‌ایم.

وی داوران بخش‌های مختلف سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن را در بخش برادران و خواهران چنین اعلام کرد: در رشته  قرائت و حفظ بخش تجوید مجیدباوردی و محبوبه کاتب و در بخش  وقف و ابتداء، اسداله ضیایی و  فاطمه شریفی خواهند بود.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان ادامه داد: در رشته صحت امیر آقایی در بخش برادران و نجمه شبانی در بخش خواهران خواهند بود و همچنین در رشته لحن، رضا محمدپور و هاجر اسوار داوری این دوره از مسابقات را بر عهده خواهند داشت.

وی با بیان اینکه، در رشته صوت علی اکبرحنیفی و نجات صحاف داور این بخش از مسابقات هستند، گفت: همچنین در رشته اذان بخش حسن اجراء، حبیب مهکام  و همچنین در بخش  آداب و شرایط  امیر آقایی قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده خواهند داشت.

حجت‌الاسلام مصائبی افزود: در رشته اذان بخش صحت تلفظ و فصاحت علی اکبرحنیفی داوری را بر عهده دارد.

وی خاطرنشان کرد: در نهایت در رشته دعاخوانی بخش اصول اجراء، علی اکبرحنیفی و هاجر اسوار و همچنین در بخش صحت قرائت و تجویدحجت‌الاسلام گودرزی و محبوبه کاتب داوران این بخش خواهند بود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵