انتخاب دو استاد دانشگاه تبریز به عنوان دانشمند برتر در همکاری با جامعه و صنعت
انتخاب دو استاد دانشگاه تبریز به عنوان دانشمند برتر در همکاری با جامعه و صنعت
مهرتبریز- دو نفراز اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز، از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان دانشمند برتر در همکاری با جامعه و صنعت در سال 1402 انتخاب شدند.

مهرتبریز-
دو نفراز اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز، از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان دانشمند برتر در همکاری با جامعه و صنعت در سال 1402 انتخاب شدند.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز، در سی و ششمین نشست مدیران ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، دکتر سید ابوالقاسم محمدی، عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی و دکتر علی کدخدائی، عضو هیات علمی دانشکده علوم طبیعی به عنوان دانشمند برتر در همکاری با جامعه و صنعت انتخاب شدند.
در بخشی از متن لوح تقدیری که از سوی دکتر زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به این دو استاد اهدا شده است، آمده است: اعتلای ارزش های دینی و فرهنگی و اقتدار علمی کشور مرهون تلاش ارزشمند عزیزانی است که با اندیشه خلاق و قلم پویای خود آینده ای روشن و سرشار از امید را به ایران اسلامی هدیه می کنند.
انتخاب شما را به عنوان دانشمند برتر در همکاری با جامعه و صنعت در سال 1402 را تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون شما را در گسترش دانش و اعتلای کشور از درگاه خداوند منان خواهانم.
لازم به ذکر است؛ سی و ششمین نشست مدیران ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز آموزش عالی، همزمان با هفته پژوهش در مرکز پژوهش های مجلس برگزار شد که در این آیین از برگزیدگان این حوزه تجلیل بعمل آمد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵