انتخاب شهرداران تبریز، مهربان و صوفیان به عنوان نمایندگان آذربایجان‌شرقی در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور
انتخاب شهرداران تبریز، مهربان و صوفیان به عنوان نمایندگان آذربایجان‌شرقی در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور

  به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی با اعلام این خبر اظهار کرد: با رأی‌گیری در مجمع شهرداران استان آذربایجان شرقی، شهرداران تبریز، مهربان و صوفیان بعنوان نمایندگان شهرداری‌های استان در سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور انتخاب شدند. وی ادامه داد: در این جلسه که در محل ساختمان استانداری آذربایجان شرقی و […]

 

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی با اعلام این خبر اظهار کرد: با رأی‌گیری در مجمع شهرداران استان آذربایجان شرقی، شهرداران تبریز، مهربان و صوفیان بعنوان نمایندگان شهرداری‌های استان در سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور انتخاب شدند.
وی ادامه داد: در این جلسه که در محل ساختمان استانداری آذربایجان شرقی و با حضور فرمانداران شهرستانهای ۲۱گانه استان و شهرداران ۷۰ شهر استان و با حضور مدیرکل دفتر فنی و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برگزار شد، شهردار تبریز، شهردار مهربان و شهردار صوفیان بعنوان نمایندگان شهرداری‌های آذربایجان شرقی در سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور انتخاب شدند.
به گفته سرپرست شهرداری تبریز، مهدی جمالی نژاد معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور که احمد وحیدی وزیر کشور را در سفر به تبریز همراهی می کند و جواد رحمتی معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی از جمله مدیران ارشد حاضر در این جلسه بودند.