انتخاب مدیریت بحران شهرداری تبریز به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری و رئیس کمیته آمادگی و پاسخ کلانشهرهای کشور
انتخاب مدیریت بحران شهرداری تبریز به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری و رئیس کمیته آمادگی و پاسخ کلانشهرهای کشور

مهرتبریز-مدیر بحران شهرداری تبریز گفت:در اولین نشست کمیسیون پیشگیری و مدیریت بحران کلانشهرهای کشور، مدیریت بحران شهرداری تبریز به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری و رئیس کمیته آمادگی و پاسخ کلانشهرهای کشور انتخاب شد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مسعود حسن‌نژاد در خصوص برگزاری این نشست گفت: با توجه به ارتقاء کمیته مدیریت بحران به […]

مهرتبریز-مدیر بحران شهرداری تبریز گفت:در اولین نشست کمیسیون پیشگیری و مدیریت بحران کلانشهرهای کشور، مدیریت بحران شهرداری تبریز به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری و رئیس کمیته آمادگی و پاسخ کلانشهرهای کشور انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مسعود حسن‌نژاد در خصوص برگزاری این نشست گفت: با توجه به ارتقاء کمیته مدیریت بحران به کمیسیون پیشگیری و مدیریت بحران، اولین نشست این کمیسیون با هدف تبادل نظر و تعیین کمیته‌های مربوطه در روز چهارشنبه هجدهم اسفند ماه در شهر تهران برگزار شد و پس از جلسات کارشناسی و ارائه برنامه های کاندیداها، مدیریت بحران شهرداری تبریز با اکثریت آرا به عنوان رئیس کمیته آمادگی و پاسخ این کمیسیون انتخاب شد.

حسن نژاد با اشاره به اینکه دبیرخانه مدیران بحران کلانشهرهای کشور به پیشنهاد مدیریت بحران شهرداری تبریز از سال ۱۳۸۶ تشکیل شده است، افزود: بر اساس تجارب گذشته و همچنین برنامه های ارائه شده در این نشست، مدیریت بحران شهرداری تبریز با رای اعضای حاضر، به عنوان ریاست شورای سیاستگذاری کمیسیون پیشگیری و مدیریت بحران کلانشهرهای کشور انتخاب گردید.

دبیرخانه مجمع کلان‌شهرهای ایران از دهه هفتاد در پاسخ به ناهنجاری‌های شهری، پیچیدگی مدیریتی، تبادل نظر و انتقال تجارب حل مشکلات فراروی مدیریت شهری ایجاد شد؛ در حال حاضر شهرهای بالای پانصد هزار نفر کشور با جمعیتی بالغ بر ۲۵ میلیون نفر عضو این مجمع هستند

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵