انتخاب مدیر در تراز گفتمان انقلاب اسلامی مصداق یک معروف تاثیر گذار است
انتخاب مدیر در تراز گفتمان انقلاب اسلامی مصداق یک معروف تاثیر گذار است

مهرتبریز-حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن نستوهی با مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی در محل دفتر مدیرکل دیدار کرد. به گزارش خبرنگار ما،در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین نستوهی ضمن تشریح و تبیین اهداف ستاد امر به معروف و نهی از منکر، راههای گسترش و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی […]

مهرتبریز-حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن نستوهی با مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی در محل دفتر مدیرکل دیدار کرد.
به گزارش خبرنگار ما،در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین نستوهی ضمن تشریح و تبیین اهداف ستاد امر به معروف و نهی از منکر، راههای گسترش و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در دستگاههای اجرایی بررسی شد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان افزود یکی از بزرگترین معروفاتی که در انتخاب یک مدیر میتوان به آن اشاره کرد توجه به اصل گفتمان انقلاب اسلامی ، روحیه جهادی و نوآور بودن است.
در ادامه این دیدار آقای حسن حقیقیان نیز ضمن تقدیر وتشکر از حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در اداره کل سیاسی استانداری افزود ، این اداره کل شرط انتخاب مدیران را استفاده از افراد متخصص و متعهد برای تصدی مسئولیت در نظر گرفته است.