انتشار فراخوان سومین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تبریز
انتشار فراخوان سومین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تبریز

مهر تبریز: مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز از انتشار فراخوان سومین سمپوزیوم مجسمه سازی که برای اولین بار به صورت بین المللی برگزار می شود، خبر داد. به گزارش مهر تبریز، علی فرخی با اعلام این خبر گفت: در پی برگزاری موفقیت آمیز دوره های اول و دوم سمپوزیوم مجسمه سازی، سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، فراخوان […]

مهر تبریز: مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز از انتشار فراخوان سومین سمپوزیوم مجسمه سازی که برای اولین بار به صورت بین المللی برگزار می شود، خبر داد.

به گزارش مهر تبریز، علی فرخی با اعلام این خبر گفت: در پی برگزاری موفقیت آمیز دوره های اول و دوم سمپوزیوم مجسمه سازی، سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، فراخوان اجرای سومین دوره این سمپوزیوم را منتشر کرده است.

وی در باره تفاوت اصلی این دوره با دوره های پیشین سمپوزیوم نیز گفت: مهمترین تفاوت بین این دوره و دو دوره قبلی، این است که سمپوزیوم سوم به صورت بین المللی برگزار می شود و سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، برای نخستین بار، پذیرای هنرمندانی از کشورهای مختلف خواهدبود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی، همچنین به دلیل برگزاری این دوره به صورت بین المللی اشاره و تصریح کرد:  برگزاری سومین دوره از سمپوزیوم در قالب بین المللی، با هدف برقراری تعامل سازنده با هنرمندان دیگر کشورها  و در راستای شناساندن فرهنگ اسلامی، ایرانی برگزار می گردد.

فرخی در بخش دیگری از سخنان خود، به توضیح جزییات این سمپوزیوم پرداخت و اظهار داشت: چنانچه ذکر شد، سومین سمپوزیوم مجسمه سازی تبریز بصورت بین المللی و در دو بخش، با حضور ۴۰ هنرمند در بخش مجسمه های تراورتن و ۵ هنرمند در بخش مجسمه های گرانیتی و  در دو حوزه آزاد و موضوعی با عنوان تجسم نور در هنر اسسلامی برگزار خواهد شد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی در زمینه زمان ثبت نام نیز گفت: علاقمندان به شرکت در این سمپوزیوم، تا ۱۶خرداد ماه جاری برای ثبت نام فرصت دارند.

بنا به گفته فرخی، کارگاه این دوره از سمپوزیوم مجسمه سازی به مدت ۲۰ روز و از تاریخ ۵مرداد الی ۲۵مرداد ماه جاری برگزار می شود.

لازم به ذکر است جزییات و اطلاعات بیشتر، در سایت اختصاصی سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، درج شده است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵