انتظار ۷۸۸ خانوار برای بهره مندی از گاز در دهه فجر پایان می پذیرد
انتظار ۷۸۸ خانوار برای بهره مندی از گاز در دهه فجر پایان می پذیرد
مهرتبریز-امسال به یمن دهه مبارک فجر، انتظار 788 خانوار روستایی استان آذربایجان شرقی برای بهره مندی از نعمت الهی گاز پایان می پذیرد.

مهرتبریز-امسال به یمن دهه مبارک فجر، انتظار ۷۸۸ خانوار روستایی استان آذربایجان شرقی برای بهره مندی از نعمت الهی گاز پایان می پذیرد.
به گزارش خبرنگار ما در آذربایجان شرقی، مدیرعامل این شرکت در تشریح پروژه های افتتاحی در دهه مبارک فجر امسال گفت: علاوه بر گازرسانی به ۴۱ روستا، افتتاح ۴ پروژه جنبی ارمغان دهه مبارک فجر در استان عزیزمان خواهد بود.
نادر کمالی در توضیح پروژه های افتتاحی در بخش روستایی افزود: دهه فجر امسال چندین روستا در شهرستان های کلیبر، خداآفرین، چاراویماق، ورزقان، میانه و هریس در قالب ۷۸۸ خانوار ، به مدار مصرف گاز در کشور متصل خواهند شد.
وی با اشاره به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در بهره مندی همگانی از گاز طبیعی ، اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گازرسانی به تمامی شهرها و روستاهای استان در دستور کار شرکت گاز قرار گرفته و توسعه عادلانه رفاه سیاست اجرایی این شرکت در گازرسانی به تمامی شهرها و دورافتاده ترین روستاهای استان بوده است.
کمالی تصریح کرد: امسال به دلیل تحقق تمامی تعدات گازرسانی به شهرها و روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان، دهه فجری متفاوت با سال های گذشته داشته و حلاوت بهره مندی همگانی در دهه فجر امسال را جشن خواهیم گرفت.
مدیرعامل شرکت در خصوص سایر پروژه های افتتاحی شرکت در این ایام خاطرنشان کرد: احداث۲ مورد ایستگاهTBSسرلوجه وگوگرچین ۱۰هزارو خط تغذیه ۸ اینچ، ایستگاه تقلیل فشار گاز روستای داش بولاغ ملکان (جنبی و ساختمانی)، طرح بهسازی مصرف گاز ۱۸۹ موتورخانه و گاز رسانی به ۶۰ واحد صنعتی مشترکین عمده صنایع در سطح استان از دیگر پروژه های مهم افتتاحی در دهه مبارک فجر خواهد بود.