اهداف اجرایی سازمان جهادکشاورزی استان در راستای اقتصاد مقاومتی می باشد
اهداف اجرایی سازمان جهادکشاورزی استان در راستای اقتصاد مقاومتی می باشد

مهرتبریز: رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: اهداف اجرایی سازمان جهادکشاورزی استان در راستای اقتصاد مقاومتی می باشد.

به گزارش مهرتبریز، مهندس کریم مهری در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان که با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل تشکل های بخش کشاورزی آذربایجان شرقی به مناسبت گرامی داشت هفته جهادکشاورزی در محل مجتمع فرهنگی رفاهی شهید کسائی تبریز برگزار شد، ضمن بیان این مطلب افزود: مدیران باید نقش شهرستان ها را در اقتصاد کشاورزی استان مشخص نموده و در راستای ارتقای آن برنامه ریزی نمایند.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان ادامه داد: آذربایجان شرقی ۲٫۸ درصد از مساحت کشور، ۴٫۲ درصد ازجمعیت و ۵٫۶ درصداز تولیدات کشاورزی کشور را به خود اختصاص داده است که این امر نشانگر توسعه پایدار بخش کشاورزی در استان، همگام و در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی می باشد.

وی با تاکید بر مصرف بهینه منابع آبی استان، گفت: بایستی در مصرف بهینه آب با اجرای طرح های نوین آبیاری نهایت تلاش خود انجام دهیم . مهندس مهری اظهار کرد: کشاورزان عزیز همکاری بیشتری در زمینه مصرف بهینه آب با طرحهای نوین آبیاری با کارشناسان سازمان جهادکشاورزی استان داشته باشند تا در سایه این همکاری و تعامل بیش از پیش بتوانیم منابع آبی استان را مدیریت نمائیم.