اهمیت رعایت استانداردهای مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در پروژه های عمرانی
اهمیت رعایت استانداردهای مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در پروژه های عمرانی

مهر تبریز: جلسه هم اندیشی مدیریت بحران شهرداری تبریز و پدافندغیرعامل شهرداری با هدف بررسی اهمیت رعایت استانداردهای مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در پروژه های عمرانی، تشکیل شد. به گزارش مهر تبریز، در این جلسه که با حضور مدیران بحران و پدافند غیر عامل شهرداری و کارشناسان مربوطه در محل مدیریت بحران برگزار شد، مسعود […]

مهر تبریز: جلسه هم اندیشی مدیریت بحران شهرداری تبریز و پدافندغیرعامل شهرداری با هدف بررسی اهمیت رعایت استانداردهای مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در پروژه های عمرانی، تشکیل شد.

به گزارش مهر تبریز، در این جلسه که با حضور مدیران بحران و پدافند غیر عامل شهرداری و کارشناسان مربوطه در محل مدیریت بحران برگزار شد، مسعود حسن نژاد با ذکر اهمیت موضوع مدیریت بحران و پدافند غیر عامل تصریح کرد: لازم است در پروژه های عمرانی استانداردهای مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به توسعه شهرک اسکان اضطراری در پارک عباس میرزا بیان کرد: در اجرای این پروژه شاخص های پدافند غیر عامل لحاظ خواهد شد.

عادلی سرپرست پدافند غیر عامل شهرداری تبریز نیز در این جلسه، با اشاره به اقدامات شایسته مدیریت بحران در زمینه پدافند غیرعامل در سال های گذشته ، همکاری این دو مدیریت را ضروری دانست.

همچنین در این جلسه مقرر شد طرح سلول بندی شهر و ایجاد امکانات زیرساختی در سلول های شهر با همکاری معاونت شهرسازی و معماری تهیه گردد.

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵