مهرتبریز-اولین دوره آزمون تعیین شایستگی آزمونگران در استان آذربایجان شرقی با حضور ۴۰۰ نفر از متقاضیان به صورت آنلاین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، دکتر رضا اختیار وکالتی ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، از برگزاری اولین دوره آزمون تعیین […]

مهرتبریز-اولین دوره آزمون تعیین شایستگی آزمونگران در استان آذربایجان شرقی با حضور ۴۰۰ نفر از متقاضیان به صورت آنلاین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، دکتر رضا اختیار وکالتی ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، از برگزاری اولین دوره آزمون تعیین شایستگی آزمونگران عملی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در استان آذربایجان شرقی خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: این آزمون همزمان با کل کشور در سطح مراکز استان آذربایجان شرقی نیز برگزار گردید.

وکالتی در ادامه گفت: در این آزمون که بیش از ۴۰۰ نفر از متقاضیان تعیین شایستگی آزمونگری شرکت کرده بودند به صورت آنلاین با هم به رقابت پرداختند و قبولین این آزمون در آزمون عملی که به صورت پروژه محور برگزار خواهد شد شرکت نموده و پس از قبولی برای این افراد گواهینامه مهارت صادر خواهد شد.

وی در پایان در خصوص دلیل برگزاری این آزمون گفت : سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و به تبع آن اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی در راستای استفاده از ظرفیت بازار کار و کیفیت بخشی به آزمونهای مهارتی نسبت به برگزاری این آزمون اقدام نموده و دارا بودن گواهینامه مهارتی مذکور شرط اصلی برای تعیین صلاحیت حرفه‌ای متقاضیان فعالیت در این حوزه و صدور کارت آزمونگر می باشد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵