اولین نشست استاندار آذربایجان شرقی با نمایندگان استان و معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار شد
اولین نشست استاندار آذربایجان شرقی با نمایندگان استان و معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار شد
مهرتبریز-مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی، در نخستین روز مسئولیت خود، در نشستی صمیمانه که با حضور نمایندگان آذربایجان شرقی و معاون پارلمانی رئیس جمهور در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، به گفت‌وگو درباره مسائل و مشکلات مربوط به استان پرداخت.

به گزارش مهر تبریز، موضوعات مورد تاکید نمایندگان، در خصوص برگزاری با شکوه انتخابات و حضور حداکثری هم‌وطنان، پیگیری مشکلاتی چون کمبود منابع آبی و مسائل محیط‌زیستی بود.
استاندار جدید آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با بیان این که مسئولیت کنونی او باید در جهت خدمت بی‌منت و افزایش رضایت‌ مردم باشد، بر رفع موانع برسر راه توسعه استان تاکید کرد.
وی آذربایجان شرقی را استانی همواره تاریخ ساز و تمدن ساز دانست که لازم است برای دستیابی به اهداف و چشم‌انداز پیش‌بینی شده استان، مدیران و مسئولان با رعایت اتحاد و انسجام، پیگیر کارها و مسئولیت‌های محول شده باشند.
دکتر رحمتی که پیش از این، به عنوان رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی و معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی شناخته می‌شد، اکنون جوان‌ترین استاندار کشور است.
مالک رحمتی تاکنون کارنامه درخشانی را از مسئولیت‌های پیشین از خود برجای گذاشته است و توانسته اعتماد هیات دولت را جلب کند.
علی حیدری خبرنگار سابق صدا و سیما

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵