اولین پیروزی تراکتور در نیم فصل دوم
اولین پیروزی تراکتور در نیم فصل دوم
مهر تبریز: سرخ پوشان تراکتور تبریز با گلزنی مهاجم تازه وارد خود موفق شد در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال  میهمان خوزستانی خودرا با نتیجه ۲ بر صفر بدرقه کرده وعلاوه بر دشت اولین پیروزی دور برگشت وخانگی ،تا حدودی  نتیجه باخت در برابر پرسپولیس رافراموش کند.

 به گزارش خبرنگار ورزشی مهر تبریز، دیدار دو تیم در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد و آبی‌ها در همان دقیقه نخست دروازه تراکتور را تهدید کردند که ضربه مهاجم این تیم به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

بعد از این موقعیت، میزبان توپ و میدان را در اختیار گرفت و در دقیقه ۱۰ می‌توانست گلزنی کند اما شوت فنی ریکاردو آلوز را فرزین‌‌ گروسیان با شیرجه زمینی به کرنر فرستاد.

تراکتور

در نیمه دوم باز هم شاهد بازی سرد و بی‌روح  بودیم که پس از گذشت ۱۵ دقیقه شاگردان خمز تا حدودی برتری خود را بر حریف دیکته کردند و سرانجام در دقیقه ۶۱ بود که این بار سیامک نعمتی با پاس عمقی خود رحمان جعفری را به سوی دروازه استقلال خوزستان راه انداخت و مهاجم جدید تراکتور توانست با ضربه‌ای کارساز و بدور از دستان گروسیان توپ را وارد دروازه استقلال خوزستان کند.

 

در دقیقه ۸۵ امیرحسین‌ حسین‌زاده روی پاس ریکاردو آلوز برای دومین بار دروازه تیم خوزستانی را باز کرد تا اختلاف را دو برابر کرده و حاشیه امنیت برتری را بیشتر کند.

 

در وقت های تلف شده دو بار تراکتور شانس گلزنی داشت که مهاجمین آن را به هدر دادند و سرانجام این بازی در نهایت با حساب ۲ بر صفربه سود تراکتور به پایان رسید.

در جدول لیگ برتر، تراکتور با این پیروزی امتیازاتش را به عدد ۳۱ رسانید و مکان چهارم را باز هم پس گرفت.

                                                                      🖋 نویسنده: حبیب چرندابی

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵