ایجاد زیرساخت جدید در شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی
ایجاد زیرساخت جدید در شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی
مهرتبریز-سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان‌ شرقی از اجرای طرحهای زیرساختی به ارزش چهار هزار و ۷۸۴ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

مهرتبریز-سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان‌ شرقی از اجرای طرحهای زیرساختی به ارزش چهار هزار و ۷۸۴ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

سجاد مطلبی گفت: طرح‌های زیرساختی و زیربنایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در حال اجرا است که بارزترین آن‌ها آسفالت ریزی به مقدار ۳۰ هزار تن است.

وی با اشاره به شروع عملیات ساخت تصفیه خانه شهرک صنعتی بناب اظهار کرد: اجرای این عملیات در سال جاری آغاز شده و شبکه‌های فاضلاب تصفیه خانه‌های شهرک‌های عالی نسب و بیلوردی نیز در حال تکمیل است.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان در خصوص تامین کسری آب شهرک‌های صنعتی استان هم گفت: کسری آب شهرک‌های صنعتی شهید حاج قاسم سلیمانی، بستان آباد ۲، سراب، مراغه و عجب شیر به مقدار ۷۰ لیتر در ثانیه با استفاده از آب‌های زیرزمینی و سطحی با حفر چاه و اجرای شبکه‌های انتقال تامین شده است.

مطلبی با اشاره به تامین برق در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان ادامه داد: تفاهم نامه سه جانبه بین سازمان برنامه و بودجه، برق منطقه‌ای و شرکت شهرک‌های صنعتی استان در قالب موافقت نامه در ۹ شهرک و ناحیه صنعتی در قالب ۱۳ طرح امضا شده است و عملیات احداث شهرک صنعتی چاراویماق نیز در فاز ۱۰۰ هکتاری با اجرای معابر و توزیع آب در حال اجرا است.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌ شرقی در خصوص واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۱۶۸ قطعه زمین به سرمایه گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واگذار شده است.

مطلبی اظهار کرد: عملیات آماده‌سازی اجرای طرح های زیرساختی فاز ۶۰۰ هکتاری توسعه و عملیاتی شهرک صنعتی بعثت تبریز با سرمایه‌گذاری بیش از سه هزار میلیارد ریال در حال اجرا است و با توجه به استقبال سرمایه گذاران از برای سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی و ظرفیت های قابل توجه آن، اکنون ۳۲۱ قرارداد در شهرک صنعتی بعثت با متقاضیان منعقد شده است.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان در خصوص تکمیل نواقصات زیرساختی مرحله توسعه شهرکهای صنعتی شهید سلیمی شهرستان آذرشهر و سنگ شهر نیز گفت: این نواقصات شامل اجرای خیابان سازی، شبکه برق ۲۰ کیلوولت و شبکه توزیع و خط انتقال آب است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵