ایجاد ۱۹ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی در سال گذشته
ایجاد ۱۹ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی در سال گذشته

به گزارش خبرنگار  ما در تبریز؛، غلامعلی ملامهدی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در سال گذشته بیش از ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال از منابع بانکی و امدادی به مددجویان پرداخت شده است. وی با بیان اینکه در این مدت بیش از ۱۱ هزار نفر از مددجویان از دوره های آموزش فنی و حرفه […]

به گزارش خبرنگار  ما در تبریز؛، غلامعلی ملامهدی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در سال گذشته بیش از ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال از منابع بانکی و امدادی به مددجویان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه در این مدت بیش از ۱۱ هزار نفر از مددجویان از دوره های آموزش فنی و حرفه ای بهره مند شدند، افزود: همچنین در سال گذشته دو هزار و ۴۳۵ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد از طریق مراکز کاریابی صاحب شغل شدند.

ملامهدی با اعلام اینکه نمایشگاه تولیدات خوداشتغالی  مددجویان خودکفا شده با شرکت ۱۰۰ طرح اشتغال در اسفند ماه سال گذشته برگزار شد، افزود: این نمایشگاه با هدف فروش و بازاریابی برای تولیدات مددجویان از ۱۷ الی ۲۷ اسفند ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز سالن آذربایجان برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته دو نمایشگاه فرش برگزار شد،خاطرنشان کرد: مددجویان تحت حمایت این نهاد در این مدت سه هزار و ۶۸۶ تخته فرش به متراژ ۲۰ هزار متر مربع تولید کردند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: تولیدات مددجویی با تنوع گسترده در زمینه های کیف و کفش، پوشاک، گیاهان دارویی، کشاورزی و صنایع دستی می باشد.

ملامهدی تصریح کرد: رویکرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی و سوق دادن مددجویان به سمت اشتغال و سپس بازاریابی برای محصولات آنان است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵