ایده پردازی بستر ساز رونق اقتصادی
ایده پردازی بستر ساز رونق اقتصادی

مهرتبریز-تیم آتش نشانی تبریز در دومین کمپ کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی که با مشارکت موسسه دانش بنیان سایه سمن برگزار شد، به مقام نخست دست یافت. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛آتش پاد دکتر علیرضا زبردست مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز با اعلام این خبر گفت ؛ توسعه آموزشهای علمی […]

مهرتبریز-تیم آتش نشانی تبریز در دومین کمپ کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی که با مشارکت موسسه دانش بنیان سایه سمن برگزار شد، به مقام نخست دست یافت.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛آتش پاد دکتر علیرضا زبردست مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز با اعلام این خبر گفت ؛
توسعه آموزشهای علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی با رویکرد ارتقاء دانش،ایجاد مهارتهای لازم ، به فعلیت درآوردن استعداد‌های نهفته در افراد در راستای ایجاد اشتغال و توسعه و کارآفرینی است که خوشبختانه تیم دانشگاه ایمنی تبریز در ارایه ایده های نوین خوش درخشید
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز افزود؛
ایجاد فضای ایده پردازی که نگرش فعالانه ای برای دانشجویان دانشگاه های علمی کاربردی ایجاد می کند، زمینه را برای تولید علم و ثروت در آینده است.
آتش پاد زبردست افزود ؛
دانشجویان دانشگاه ایمنی تبریز از نیروهای علمی موثری در زمینه تولید علم،کسب و کار و فعالیت برخوردار است و با تکیه بر این ایده های نوینی که از سوی دانشجویان ارایه داده شد، نمایانگر این است که می توان چرخه اقتصاد و صنعت را سرعت بخشید
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز ادامه داد؛ هر دانش جدید با فعال کردن ذهن فعال جویندگان علم میسر است و همین کمپ های کارآفرینی می تواند زمینه های موفقی در پویا سازی ذهن دانش جویان در همه شاخه اقتصادی داشته باشد.
وی ادامه داد؛ دانشگاه ایمنی تبریز نیز با ارایه ایده های مختلف می تواند در ایجاد و توسعه دانش، خلق صنعت نو در تجهیزات ایمنی با همراهی صنایع مختلف تحول شگرفی در حوزه های ایمنی رخ دهد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز یاد آور شد؛ ایده پردازی ها می تواند تفکر ایجاد اشتغال،رفع بیکاری و رونق اقتصادی را در زمینه های مختلف میسر سازد و مدیریت اقتصادی منطقه ای و کشوری را فراهم آورد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵