ایران آماده جنگ می شود؟/ واکنش صهیونیست‌ها به پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی
ایران آماده جنگ می شود؟/ واکنش صهیونیست‌ها به پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی

به گزارش مهر تبریز، در ادامه طرح بزرگ و مهم نیروهای مسلح برای استفاده بهینه از پایگاه های زیرزمینی، پایگاه هوایی «عقاب ۴۴» نیروهای هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور سردار سرلشکر باقری رییس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان رونمایی و به همگان معرفی شد. صهیونیست ها که از مخاطبان اصلی این رونمایی بودند، نسبت […]

به گزارش مهر تبریز، در ادامه طرح بزرگ و مهم نیروهای مسلح برای استفاده بهینه از پایگاه های زیرزمینی، پایگاه هوایی «عقاب ۴۴» نیروهای هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور سردار سرلشکر باقری رییس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان رونمایی و به همگان معرفی شد.

صهیونیست ها که از مخاطبان اصلی این رونمایی بودند، نسبت به این رونمایی واکنش داشتند که در زیر به آنها اشاره شده است.

وب سایت نظامی معاریو

موشک های کروز و جنگنده های هوایی که دشمن قادر به دیدن آنها نیست. بر اساس این گزارش، این پایگاه یکی از مهمترین پایگاه های ارتش ایران است

وب سایت خبری واللا

جنگنده ها در عمق زمین: ایران یک پایگاه نیروی هوایی ارتش در عمق زمین را فاش کرد. این اقدام در زمانی است که تنش های فزاینده ای میان ایران و غرب وجود دارد.

وب سایت اسرائیل هیوم

ایران رونمایی میکند: پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی ارتش. جمهوری اسلامی ایران یک تاسیسات متعلق به نیروی هوایی که کاملا زیرزمینی است را در مرکز کشور رونمایی کرد.

وب سایت صهیونیستی bhol

ایرانی ها اولین پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی ارتش به نام «عقاب» را فاش کردند. سرلشکر محمد باقری فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح و سرلشکر امیر موسوی از فرماندهان ارشد ارتش ایران از پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی بازدید و اسرائیل را تهدید کردند.

وب سایت یدیعوت آحارانوت

در میان تنش های پس از حمله در اصفهان، ایران یک پایگاه زیرزمینی را فاش کرد.

ایران: هواپیماهای ما، دشمن را غافلگیر خواهند کرد. این تنها یکی از چندین پایگاه است که در زیر کوه ها حفر شده است. دشمن نمی داند کجا باید منتظر اقدامات غافلگیرانه باشد.

وب سایت شبکه ۱۲ اسرائیل

آیا ایران برای نبرد آماده می شود؟ آنچه در پس رونمایی از پایگاه هوایی زیرزمینی نیروی هوایی نهفته است. ایران از یک پایگاه هوایی زیرزمینی که در نوع خود منحصر به فرد است، رونمایی کرد. نیروی هوایی ایران ۲۴ هواپیمای جنگنده مدرن از روسیه نیز خواهد گرفت.

منبع: همشهری

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵