دستور فوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند بر ایمن‌سازی سرازیری سهند
دستور فوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند بر ایمن‌سازی سرازیری سهند
مهر تبریز: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در رابطه با پایدارسازی و ایمن‌سازی مسیر سرازیری سهند به طرف پلیس راه تبریز-آذرشهر دستور فوری صادر کرد. 
به گزارش مهر تبریز، به دنبال درخواست شهروند خبرنگار در رابطه با ترانشه برداری تپه‌ها و کوه‌های اطراف در مسیر سرازیری جاده سهند به طرف پلیس راه تبریز-آذرشهر، فرهاد سعیدی ضمن ارائه توضیحات و دستورات لازم، از محل موردنظر بازدید کرده و موارد لازم جهت ایمن سازی محور را مورد تاکید قرار داد.
فرهاد سعیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در گفت‌وگوی خبری در مورد درخواست شهروند خبرنگار که روز گذشته از اخبار ساعت ۱۹:۳۰ و ۲۳:۰۰ شبکه سهند پخش شد، تاکید کرد: ضمن قدردانی از اطلاع رسانی شهروند محترم، در محل موردنظر حاضر شدیم و باتوجه به امکان ریزش سنگ‌ها که غالبا ترکیبی از خاک و سنگ هستند و به علت هوازدگی دچار ریزش می‌شوند، بلافاصله اقدام به پایدارسازی این مسیر خواهیم کرد.
وی با ارائه دستورات لازم جهت ایمن‌سازی محور صبح امروز نیز به بازدید از محور پرداخته و موارد را مجددا بررسی و دستورات لازم را جهت پایدارسازی محور صادر کرد تا سریعا از امروز عملیات اجرایی آغاز شده و رفع خطر گردد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵