بازدیدفرماندار شهرستان هشترود به صورت سرزده از شهرداری هشترود
بازدیدفرماندار شهرستان هشترود به صورت سرزده از شهرداری هشترود
مهرتبریز_ فرماندار هشترود :خدمت به مردم جز وظایف مسئولان است .

مهرتبریز_ فرماندار هشترود :خدمت به مردم جز وظایف مسئولان است .

به گزارش خبرنگار ما از هشترود ؛ ابوالفضل پاشائی صبح روز یکشنبه در جریان بازدید سرزده از شهرداری هشترود بر خدمت صادقانه مسئولان به مردم به ویژه دستگاه خدمت رسانی همچون شهرداری تاکید کرد و گفت: خدمت به مردم جز وظایف مسئولان است بنابراین خدمت صادقانه و بی منت باید سرلوحه و اولویت کاری قرار گیرد.

وی افزود: احترام به مردم، تلاش برای رفع مشکلات شهروندان و تدوین برنامه ها و ایده های لازم در جهت توسعه همه جانبه شهر از سوی عوامل شهرداری مهم بوده و تحقق این امر مستلزم تلاش بیشتری است.

فرماندار هشترود در ادامه با بیان اینکه هدف از بازدیدهای سرزده،آشنایی با مشکلات مدیران دستگاه های اجرایی و خدمت رسان و کسب رضایتمندی حداکثری ارباب رجوع است، اظهار داشت: ارتباط نزدیک شهروندان، تقویت فضاهای مشارکتی، تعامل شهروندان و دستگاه های اجرایی با شهرداری امری لازم و ضروری است، چرا که شهرداری نهادی است که ارتباط مستقیم با شهروندان دارد و باید در جهت پاسخگویی و کسب رضایت شهروندان تلاش کند.

شهردار هشترود نیز در جریان این بازدید سرزده به تشریح فعالیت ها و عملکرد این نهاد خدمتگذار پرداخت و بیان کرد: شهرداری هشترود با همتی مضاعف و مساعدت های فرمانداری و اعضای محترم شورا اسلامی توانسته گام های_ارزشمندی را در راستای آبادانی و اجرای پروژه ها بردارد و در آینده ای نزدیک شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش این شهر خواهیم بود.

وی ادامه داد: شهرداری مجموعه‌ای بسیار حساس است و همیشه مورد ارزیابی و امتحان قرار دارد و به جرأت می‌توان گفت ارگانی که هر روز مورد ارزیابی عموم قرار می‌گیرد مجموعه شهرداری است چرا که تمام خدمات شهرداری ارتباط مستقیم با تمام شهروندان دارد و کوچک‌ترین کم‌کاری در ارائه خدمات می‌تواند موجی از نارضایتی شهروندان را به همراه داشته باشد.

پورصادق در پایان یاد آور شد:شهرداری هشترود با تمام توان و تلاش در راستای خدمت رسانی به مردم و پیشرفت شهرستان گام بر می دارد و شهرستان هشترود در آینده ای نزدیک شاهد تحولات بسیاری خواهد بود

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵