بازدید مدیرکل حراست شهرداری تبریز از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
بازدید مدیرکل حراست شهرداری تبریز از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل

مهرتبریز–مدیرکل حراست شهرداری تبریز از واحدهای مختلف اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز بازدید کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، علی اشرفی ظهر امروز به همراه جمعی از مدیران حراست شهرداری تبریز، به صورت سرزده از واحدهای مختلف اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز بازدید کرد. در این […]

مهرتبریز–مدیرکل حراست شهرداری تبریز از واحدهای مختلف اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، علی اشرفی ظهر امروز به همراه جمعی از مدیران حراست شهرداری تبریز، به صورت سرزده از واحدهای مختلف اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز بازدید کرد.
در این بازدید ، منوچهر جعفری سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز ، اشرفی مدیرکل حراست را همراهی کرده و توضیحات لازم را در خصوص فعالیت های همکاران ارائه نمود.

 در ادامه این بازدید مدیرکل حراست شهرداری تبریز در جریان روند امور و کارکرد واحدهای مختلف این اداره قرار گرفت و با توجه به حساسیت کار روابط عمومی، از زحمات کارکنان این اداره قدردانی کرد.

در بازدید مدیرکل حراست شهرداری تبریز از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل، جعفری گزارشی از روند امور و فعالیت واحدهای مختلف این اداره ارائه داده و برای دست یابی به یک موقعیت ایده آل خواستار حمایت و مساعدت بیش از پیش همکاران مختلف واحدهای ستاد مرکزی شهرداری شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵