بازدید وزیر کشور از مرزهای آذربایجان شرقی
بازدید وزیر کشور از مرزهای آذربایجان شرقی

به گزارش مهرتبریز، وحیدی در پایانه مرزی جلفا از نزدیک در جریان روند مبادلات کالا در مرز جمهوری اسلامی ایران با نخجوان قرار گرفت. وی از مسئولان استان خواست تمهیدات لازم را اتخاذ کنند تا حداقل ظرف دو ساعت مسائل گمرکی انجام و خودروهایی که از سمت ایران به نخجوان در رفت و آمد هستند؛ مشکل گمرکی […]

به گزارش مهرتبریز، وحیدی در پایانه مرزی جلفا از نزدیک در جریان روند مبادلات کالا در مرز جمهوری اسلامی ایران با نخجوان قرار گرفت.

وی از مسئولان استان خواست تمهیدات لازم را اتخاذ کنند تا حداقل ظرف دو ساعت مسائل گمرکی انجام و خودروهایی که از سمت ایران به نخجوان در رفت و آمد هستند؛ مشکل گمرکی نداشته باشند.

وحیدی با تاکید بر ضرورت بهینه‌سازی تجهیزات فنی در پایانه مرزی جلفا گفت: نبود دستگاه ایکس ری یکی از مشکلات این پایانه است که مسئولان استانی هر چه سریعتر این مساله را حل کنند.
وی همچنین در گفتگویی با اشاره به در پیش بودن سفرهای نوروزی از مردم خواست رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را به صورت جدی در دستور کار داشته باشند و ابراز امیدواری کرد با رعایت مسائل ایمنی جاده‌ای سفری خوب و بدون آسیب را در کشور شاهد باشیم.
وی افزود: پیش‌بینی بر افزایش حجم تردد مسافران نوروزی است و در این خصوص آمادگی‌های خوبی در نیروی انتظامی، سازمان راهداری و سایر دستگاه‌های مسئول برای مدیریت بهینه سفر وجود دارد.
حضور و سخنرانی در یادواره شهید مهدی باکری، شرکت در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان دیگر برنامه های سفر امروز وزیر کشور به آذربایجان شرقی است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵