بازپیرائی پیرامون تونل‌های دوقلوی خاوران
بازپیرائی پیرامون تونل‌های دوقلوی خاوران

مهرتبریز-با اصلاح نورپردازی‌ها و همچنین اصلاح و توسعه فضاهای سبز پیرامونی، زیبایی های بصری تونل های دوقلوی خاوران افزایش می یابد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، به منظور بررسی میدانی وضعیت تونل های دوقلوی خاوران، محمد حسین زاده شهردار منطقه ۹ با حضور در محل این تونل ها، دستورات لازم و ضروری را جهت […]

مهرتبریز-با اصلاح نورپردازی‌ها و همچنین اصلاح و توسعه فضاهای سبز پیرامونی، زیبایی های بصری تونل های دوقلوی خاوران افزایش می یابد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، به منظور بررسی میدانی وضعیت تونل های دوقلوی خاوران، محمد حسین زاده شهردار منطقه ۹ با حضور در محل این تونل ها، دستورات لازم و ضروری را جهت ساماندهی و بازپیرائی این تونل ها صادر کرد.

حسین زاده اظهار کرد: تونل های دوقلو در ورودی اصلی شهرک خاوران، به عنوان نمادی برای این شهرک محسوب شده و لازم است اقداماتی جهت اصلاح و ساماندهی محیط پیرامونی این تونل ها از قبیل طرح معماری، اصلاح نورپردازی تونل ها و همچنین اصلاح و توسعه فضاهای سبز به نحو شایسته صورت گیرد تا موجب افزایش زیبایی های بصری آن شود.

وی با اشاره به ضرورت حفظ و نگهداری پروژه های اجرا شده در سطح حوزه، گفت: در کنار احداث و ایجاد پروژه های عمرانی، ترافیکی و خدماتی، اصلاح، ترمیم و تعمیر دوره ای نواقص این پروژه ها، ضرورتی است که علاوه بر افزایش عمر و بهره برداری بهینه، کاهش هزینه های جاری را به همراه داشته و موجب افزایش رضایتمندی شهروندان از خدمات ارائه شده خواهد شد.

شهردار منطقه ۹  تبریز، ترمیم و اصلاح روشنایی و نورپردازی های اجرا شده در پارک ها، معابر، گذرها و میادین سطح حوزه را از دیگر اقدامات جاری این منطقه برشمرد.