کسب رتبه اول بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی
کسب رتبه اول بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی
مهر تبریز: مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی از کسب رتبه اول این بانک در شبکه بانکی استان در شاخص پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد.
به گزارش مهر تبریز، مسعود کردستانی در دوازدهمین جلسه کمیته بازاریابی استان افزود: بر اساس آمار اعلامی؛ بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با ۱۱۹ درصد پرداخت تسهیلات در بخش مشاغل خانگی رتبه اول شبکه بانکی استان را به خود اختصاص داده است.
به گفته وی تعداد ۱۹۰ پرونده تسهیلاتی به ارزش ۲۴۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در طول سال جاری پرداخت شده است.
وی در ادامه به پرداخت تسهیلات تبصره ۴ معرفی شدگان اداره کل بهزیستی استان نیز اشاره کرد و اذعان داشت: ۱۲۲ میلیارد ریال تسهیلات در قالب ۱۱۴ پرونده به معرفی شدگان بهزیستی استان در طول سال جاری پرداخت شده است.
کردستانی به آمار پرداختی ها به معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز اشاره کرد و افزود: در این شاخص نیز ۱۰۰ میلیارد ریال در قالب ۱۰۷ پرونده تسهیلاتی به حساب مشتریان متقاضی واریز شده است.
کردستانی اضافه کرد: منابع بانک توسعه تعاون استان در سال جاری بیش از ۴۵ درصد رشد نشان می‌دهد؛ همچنین در این مدت میزان تسهیلات پرداختی استان بیش از ۳۵ درصد رشد دارد.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی اضافه کرد: در تسهیلات فرزندآوری نیز امسال ۲۶۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون رسال تسهیلات در استان پرداخت شده که در مقایسه با مدت مشابه بیش از ۲۳۰ درصد رشد نشان می‌دهد.
وی میزان ضمانت نامه های صادر شده در استان را دو هزار و ۴۲۹ میلیارد و ۵۵۱ میلیون ریال اعلام کرد و اذعان داشت: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از ۱۴۳ درصد رشد برخوردار است.
وی در خصوص گشایش اعتبار اسنادی ریالی عملکرد استان را بالغ بر سه هزار و ۴۹۴ میلیارد و ۲۱۱ میلیون ریال خواند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳۴۰ درصد رشد نشان می‌دهد.
کردستانی همچنین به افزایش سه برابری تفاهم نامه های منعقده بین بانک توسعه تعاون با سایر شرکت ها و سازمان ها اشاره کرد و گفت: امسال ۹۷ فقره تفاهم نامه همکاری با شرکت ها و سازمان های مختلف برای ارایه خدمات بانکی منعقد شده است که نسبت به سال گذشته این رقم سه برابر رشد نشان می دهد.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی رقم کلی تفاهم نامه های منعقده امسال را یک هزار و ۵۴۰ میلیارد ریال خواند که به ترتیب در حوزه های تولید، مسکن ، کشاورزی و بازرگانی اختصاص یافته است.
گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی حاکی است، در حال حاضر بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک دولتی بخش تعاون با ۲۲ شعبه در استان ارایه خدمات می نماید.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵