باید تمام تلاش‌کنیم بعد از چهارسال با حسرت از این روزها یاد نکنیم
باید تمام تلاش‌کنیم بعد از چهارسال با حسرت از این روزها یاد نکنیم

مهرتبریز-رئیس شورای اسلامی شهر تبریز انتظارات اعضای شورا از شهردار جدید در حوزه‌های مختلف را تشریح کرد. به گزارش  خبرنگار ما در تبریز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی امروز در آیین تکریم و معارفه شهردار کلان‌شهر تبریز اظهار کرد: استقبال پرشور اقشار مختلف مردم و کارکنان شهرداری تبریز در این مراسم، نویدبخش آن است که روزهای […]

مهرتبریز-رئیس شورای اسلامی شهر تبریز انتظارات اعضای شورا از شهردار جدید در حوزه‌های مختلف را تشریح کرد.

به گزارش  خبرنگار ما در تبریز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی امروز در آیین تکریم و معارفه شهردار کلان‌شهر تبریز اظهار کرد: استقبال پرشور اقشار مختلف مردم و کارکنان شهرداری تبریز در این مراسم، نویدبخش آن است که روزهای جهادی و پرکاری پیش روی تبریز عزیزمان است.

وی ادامه داد: تبریز شهری است که در تاریخ ایران و حتی جهان تاثیرگذار است و اسامی مختلفی چون باقرخان و ستارخان، علامه طباطبایی، علامه امینی، علامه جعفری، شهید باکری، شهید یاغچیان و… نشانگر جایگاه ویژه این شهر در حوزه‌های مختلف تاریخ است.

وی با بیان اینکه شهر به عنوان امانتی در دست ما قرار گرفته است، یادآور شد: باید تمام تلاش‌مان را بکنیم که چهارسال بعد با حسرت از این روزها یاد نکنیم و بتوانیم عملکرد ماندگاری از خود به جای بگذاریم.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به عملکرد موفق یعقوب هوشیار در شهرداری منطقه ۱۸ تهران، افزود: ما اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار جدید تبریز انتظارات مشخصی داریم و امیدواریم آقای هوشیار در عمل به این انتطارات موفق باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز تشریح کرد: توجه به ساماندهی حاشیه شهر، خارج کردن نیروهای کارآمد شهرداری از حاشیه و در رأس قراردادن آنان، عدالت‌محوری در ارائه خدمات شهری و هم‌افزایی و تعامل با سایر ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی از جمله انتظارات ما از شهردار جدید تبریز است.

وی اضافه کرد: همچنین از آقای هوشیار انتظار می‌رود در جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، پیشبرد پروژه‌های عمرانی، شایسته‌سالاری، مبارزه با فساد، آماده‌سازی بسترهای شهر هوشمند، ایجاد نشاط و فضیلت معنوی در شهر کوشا باشد.

حجت‌السلام برگی همچنین گفت: با توجه به اینکه مجموعه شهرداری تبریز پیشانی دستگاه‌های اجرایی به شمار می‌رود، بنابراین کوچک‌ترین کاستی در این مجموعه موجبات بدبینی جامعه را فراهم می‌سازد، به همین دلیل مبارزه با فساد در شهرداری تبریز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی در پایان خطاب به شهردار جدید تبریز خاطرنشان کرد: شورا را رفیق خود بدانید نه رقیب؛ ما شبانه‌روزی آماده‌ایم در مسیر خدمت به مردم کنار شما باشیم.