بایستی با عملیاتی کردن اقدامات، آمار و اعداد قید شده در جداول را عینیت داده و اجرائی نماییم
بایستی با عملیاتی کردن اقدامات، آمار و اعداد قید شده در جداول را عینیت داده و اجرائی نماییم
مهرتبریز-رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، گفت: هدف از ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی، بررسی و مشاهده اقدامات و خدمات منتج به نتیجه سازمان مربوطه می باشد.

مهرتبریز-رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، گفت: هدف از ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی، بررسی و مشاهده اقدامات و خدمات منتج به نتیجه سازمان مربوطه می باشد.

مهرتبریز-مهندس اکبر فتحی در جلسه کارگروه توسعه مدیریت سازمان که در اتاق جلسه سازمان برگزار شد، ضمن عرض تسلیت شهادت پرافتخار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده جهانی جبهه مقاومت و قهرمان ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیان این مطلب افزود: هدف از ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی، بررسی و مشاهده اقدامات و خدمات منتج به نتیجه سازمان و دستگاه اجرایی مربوطه می باشد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ وی ضمن تاکید بر این مهم که راه و هدف شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی و یاران باوفایش ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: همه ما موظفیم تا با انجام بهینه وظایف قانونی و رسالت سازمانی خود که همان تامین امنیت غذایی جامعه می باشد، دین خود را نسبت به خون های پاک و به ناحق ریخته شده این بزرگواران ادا کنیم.

مهندس فتحی گفت: اگر هر کس در حوزه مسئولیت قانونی خود تلاش کند تا وظایف قانونی خود را به نحو احسن انجام دهد، وظیفه خود را به حاکمیت و خون شهداء انجام داده است.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در خصوص شورای راهبری توسعه مدیریتی استان، عنوان کرد: جلسات این شورا که ذیل آن در هر دستگاه اجرایی، شورایی تحت عنوان شورای توسعه مدیریت دستگاه قرار دارد به ریاست استاندار، دبیری سازمان برنامه و بودجه، یک نفر از فرمانداران و ۴ نفر از روسای دستگاههای اجرایی استان به انتخاب استاندار محترم تشکیل می شود.

وی ، افزود: طبق دستورالعمل شورای راهبری توسعه مدیریتی استان، جلسات شورا هر سه ماه یکبار تشکیل می شود، در هر یک از این جلسات برای ۲ دستگاه اجرایی وظیفه مشخصی تعریف شده و مقرر می گردد تا دستگاههای مورد نظر عملکرد خود را در قالب مبانی نظری و نتایج عینی اقدامات و خدمات خود را ارائه نمایند.

مهندس فتحی تاکید کرد: خروجی خدمات و اقدامات انجام یافته توسط معاونتها، مدیریتها، ادارات ستادی و تابعه سازمان جهادکشاورزی استان باید در بیرون از سازمان عینیت و تحقق یابد، مشکلات و مسائل جامعه هدف و ارباب رجوع تنها با اقدامات و ساز و کارهای عملی ارائه شده توسط مدیران و کارشناسان سازمان حل و فصل خواهد شد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، تصریح نمود: صرف ارائه آمار و جداول تهیه شده نمی تواند منجر به نتیجه گردد، بایستی با عملیاتی کردن اقدامات خود، آمار و اعداد قید شده در این جداول را عینیت داده و اجرائی نماییم، در این حالت رضایت و اعتماد مردم نسبت به دستگاه اجرایی جلب خواهد شد.

وی افزود: هدف از ارزیابی دستگاههای اجرایی، بررسی و مشاهده اقدامات و خدمات منتج به نتیجه سازمان و دستگاه اجرایی مربوطه می باشد.

 مهندس فتحی خطاب به رئیس گروه نوسازی و تحول اداری سازمان، گفت: انتظار داریم نتیجه اقدامات انجام یافته توسط کمیته ها، معاونتها و مدیریت های سازمان در قالب گزارش کامل و جامع ارائه گردد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در بخش پایانی سخنان خود، اظهار نمود: اصلاح روش ها، فرآیندها و نتایج حاصله از این اصلاحات و تغییرات اعمال شده از اهداف شاخص و مهم گزارش های ارائه شده می باشد.

                                                                                                

 

                                                                                                                                                             

 

روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان