با حضور فرمانده سپاه عاشورا در شهرستان چاراویماق ؛  از اقدامات کم نظیر نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی شهرستان چاراویماق تجلیل شد
با حضور فرمانده سپاه عاشورا در شهرستان چاراویماق ؛  از اقدامات کم نظیر نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی شهرستان چاراویماق تجلیل شد

به گزارش خبرنگار ما، فرمانده لشکر عاشورا ، حضور بنیاد مستضعفان را فرصت مغتنمی برای انجام ماموریتهای محرومیت زدایی دانست و اظهار داشت : امیدواریم خدمات بنیاد مستضعفان با همگرایی تمامی دستگاه های اجرایی ، نهادهای انقلابی و حاکمیتی ، بیش از پیش به نتیجه برسد. وی با تمجید از مدیریت و فعالیت جهادی و […]

به گزارش خبرنگار ما، فرمانده لشکر عاشورا ، حضور بنیاد مستضعفان را فرصت مغتنمی برای انجام ماموریتهای محرومیت زدایی دانست و اظهار داشت : امیدواریم خدمات بنیاد مستضعفان با همگرایی تمامی دستگاه های اجرایی ، نهادهای انقلابی و حاکمیتی ، بیش از پیش به نتیجه برسد.
وی با تمجید از مدیریت و فعالیت جهادی و انقلابی در این نهاد گفت : کارها و فعالیتهایی که نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان چاراویماق، در شرایط سخت آب و هوایی و حتی در مناطق صعب العبور انجام می دهد ، می تواند الگوی خوبی برای دیگر سازمانها باشد.
وی افزود : جهادی عمل کردن ، خستگی ناپذیری ، کار کردن جهت رضایت خدا و خدمت بی منت به مردم ، از اصلی ترین شاخصه های نیروهای بسیجی است که همه این شاخصه ها در این مجموعه دیده می شود.
مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان چاراویماق هم در این مراسم ضمن ارائه گزارش خدمات بنیاد مستضعفان در این شهرستان گفت: راهکارها و چشم انداز لازم برای رسیدن به اهداف محرومیت زدایی و اجرای الگوی آبادانی و پیشرفت در چاراویماق ترسیم شده است که اگر با مشارکت و همراهی دستگاهها و نهادهای دولتی همراه باشد ، برای رفع محرومیت در این شهرستان ، بسیار خوشبین هستیم.
آیت شاهی با بیان اینکه مساعدت و آورده مالی بنیاد مستضعفان در پروژه های آبادانی ، در گروه جذب مشارکت های مردمی و دستگاههای دولتی است گفت : این بنیاد در پروژه ها ، حاضر است حتی بالاتر از سازمانهای دولتی هزینه بکند به شرطی که خود سازمانها و نهادها هم پای کار بیایند تا با همگرایی ، هم جلوی موازی کاری ها گرفته شود و هم روند اجرای پروژه ها، تسریع شود.
وی ادامه داد: هم اکنون و علی رغم برودت شدید هوا، در بیش از ۳۰ روستای شهرستان چاراویماق، پروژه های مختلف زیر بنایی، عمرانی، تفریحی، اشتغالزایی و فرهنگی در حال اجرا است که در شرایط کنونی و با توجه به اعتبارات محدود دولتی، یک کار عظیم در شهرستان انجام می شود.
شاهی افزود: امیدواریم با روی کار آمدن دولتی انقلابی و جهادی که توجه ویژه به محرومین دارند، در برنامه ریزی و تخصیص اعتبارات، نگاه ویژه ای به مناطق محروم شود تا پروژه ها با سرعت و کیفیت بیشتر در زمان کمتری به بهره برداری برسند.
گفتنی است در این مراسم که با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئولین شهرستان، خانواده شهداء و ایثارگران و جمعی از بسیجیان شهرستان چاراویماق برگزار شد ، از طرف فرمانده سپاه عاشورا ، از خدمات و اقدامات جهادی ، بسیجی وار و کم نظیر مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان چاراویماق برای اجرای پروژه های متنوع محرومیت زدایی در شهرستان چاراویماق ، تجلیل شد.