با کاندیداهای متخلف با قاطعیت برخورد خواهدکرد
با کاندیداهای متخلف با قاطعیت برخورد خواهدکرد
مهرتبریز-جانشین دادستان عمومی و انقلاب شهرستان هشترود  از حضور شکوهمند و گسترده مردم آگاه ،فهیم و با بصیرت شهرستان هشترود در راهپیمائی یوم الله ۲۲بهمن، تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش مهرتبریز از هشترود ؛ مرتضی صمدیان در گفتگو با خبرنگارآرمان تبریز در مورد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین انتخابات خبرگان رهبری گفت :در انتخابات،پیشگیری از وقوع جرم با هدف سلامت انتخابات و سلامت آرای مردم انجام می گیرد.

صمدیان اضافه کرد : فعالیت کلیه کاندیداهای انتخاباتی چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی رصد می شود.از همه کاندیداهای انتخاباتی خواستاریم که در چارچوب معیارهای شرعی،قانونی و اخلاقی حرکت و از تبلیغات ناروا خودداری کنند.
وی گفت : اخبار موثقی در رابطه با تخلفات کاندیداهای انتخاباتی مبنی بر«تبلیغات زودهنگام و خارج از مهلت قانونی،افتتاح ستادهای تبلیغاتی ،انتشار و پخش کارت های تبلیغاتی،راه اندازی کارناوال های تبلیغاتی و خودرویی به کمیته پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی واصل شده است،در صورت گزارش جرایم انتخاباتی به کمیته پیشگیری  با متخلفین با قاطعیت برخورد خواهد شد.

این مسئول قضائی تاکید کرد : برقراری نظم و امنیت و حفظ حقوق عامه و برقراری انتخابات سالم خط قرمز دستگاه قضایی شهرستان هشترود می باشد.
جانشین دادستان عمومی و انقلاب شهرستان هشترود در پایان گفت: انشاالله مردم با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۱ اسفند،مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند زد و ۱۱ اسفند بعنوان یک  روز تاریخی و بزرگ در اذهان ماندگار خواهد شد.

اسماعیل رحیمی / هشترود