بخش کشاورزی و جاذبه های توریستی از اهم الویت ها خواهد بود/ پایاب سد سهند نقش آفرین خواهد بود / ضرورت راه اندازی کارخانه لبنیات در چاراویماق
بخش کشاورزی و جاذبه های توریستی از اهم الویت ها خواهد بود/ پایاب سد سهند نقش آفرین خواهد بود / ضرورت راه اندازی کارخانه لبنیات در چاراویماق
مهرتبریز-با پی گیرهای لازم تمام روستاهای فاقد گاز، آب، برق، و جاده و ... در هشترود و چاراویماق از این امکانات برخوردار خواهند شد.

به گزارش خبرنگار مهر تبریز از هشترود؛ فرامرز شهسواری منتخب مردم هشترود و چار اویماق دردوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ،ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در پای صندوق های رای گفت: بنده از تمام مردم ولایی و انقلابی شهرستان های هشترود و چار وایماق و بخش های تابعه که با حضور گرم خود در پای صندوق های رای به بنده اعتماد کردند و با رای قاطع بنده را انتخاب کردند تشکر و قدردانی می کنم ودست همه این عزیزان را به گرمی می فشارم.

فرامرز شاهسواری ادامه داد:باید درمقابل این همه لطف و محبت مردم ،دوست داشتنی سر تعظیم فرود آورد و با عملکرد خوب مطلوب زحمات این عزیزان را پاس داشت.

مردم به کسی رای می‌دهند که گفتارش با عملش یکی باشد

منتخب مردم هشترود و چار اویماق خاطر نشان کرد: این دوره که مردم باصفای شهرستان های هشترود و چار اویماق با مشارکت ۷۶ درصد در انتخابات شرکت کردند باید با عملکرد بهتر و با صداقت در عمل و گفتار در دوره بعدی این میزان را به بالای ۹۰درصد برسانیم چون این مردم به کسی رای می‌دهند که گفتارش با عملش یکی باشد و در عمل ثابت کند که مرد میدان است .

شاهسواری متذکرشد: بنده از همه آنهایی که به بنده رای داده اند و یا رای خود را به دیگر عزیزان داده اند تشکر و قدردانی می کنم من اعلام میکنم که خدمتگزار همه مردم هستم و الان وقت دوستی و یکدلی و اتحاد برای عمران و آبادی منطقه می باشد و بنده هر چه در توان دارم در خدمت رسانی به این دو شهرستان و بخش های تابعه و روستاها دریغ نخواهم کرد.

درجهت آبادانی و عمران این دو شهرستان از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد

وی تصریح کرد؛بنده همیشه خودم را خادم ملت این دو شهرستان می دانم و باز هم تاکید می کنم که درجهت آبادانی و عمران این دو شهرستان از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد و شبانه روزی درجهت آبادانی و عمران این شهرستان ها تلاش خواهم کرد تا ان شاءالله بتوانیم با یاری دیگر مسئولان و همکاری ومشارکت مردم هشترود و چار اویماق شاهد پیشرفت و آبادی منطقه زر خیز باشیم.

فرامرز شاهسواری درادامه به اولویت کاری خود درجهت پیشرفت منطقه اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه کشاورزی و دامداری دو شغل مهم مردم این شهرستان ها می باشد به هر دو مقوله نگاه ویژه خواهم داشت و تلاش می کنم که از پایاب سد سهند به نحو احسن ودرجهت بهبود اوضاع کشاورزی استفاده شود و ایجاد کارخانه لبنیات در شهرستان چار اویماق از اولویت کارهایی که بنده در جهت رسیدن به این اهداف تلاش خواهم کرد.

اولویت بعدی بنده رسیدگی به مشکلات روستاها می باشد

منتخب مردم هشترود و چار اویماق برای مجلس شورای اسلامی اظهار نمود:اولویت بعدی بنده رسیدگی به مشکلات روستاها می باشد و از اولین روز شروع کاری خود در مجلس با یاری خداوند تلاش خواهم کرد که جاده های روستایی را سرو سامان دهم و تمام روستاهایی که فاقد راه روستایی نامناسب هستند بهسازی شوند و حتما از نعمت آب و گاز و برق نیز برخوردار شوند .

وی تاکید کرد: نباید در این دو شهرستان روستایی وجود داشته باشد که از نعمت آب و برق و گاز و جاده محروم باشد وسعی ما این است که ان شاءالله برای همیشه پرونده این موضوعات در این دو شهرستان بسته شودو مطالبات مهم مردم را به سرانجام برسانیم که اشتغالزایی در منطقه اصلی ترین دغدغه بنده می باشد که در این موضوع نیز ورود پیدا خواهم کرد تا در منطقه شاهد کاهش آمار بیکاری باشیم.

شهرستان هشترود و چار اویماق پتاسیل های بالقوه ای دارد

شاهسواری اولویت کاری بعدی خود را سرو سامان دادن به جاذبه های توریستی و مناطق بکر در هر دو شهرستان هشترود و چاراویماق عنوان کرد وگفت :این شهرستان ها از نظر مناطق توریستی و جاذبه های منحصر به فرد یکی از بهترین مناطق ایران می باشند که باید در این باره نیز تلاش نماییم تا مناطق بکر شهرستان هشترود و چار اویماق از جمله آبگرم ایستی سو و منشگه کوه بابا که از بهترین مناطق برای جذب توریست می باشند چرا که آبی که دراین مناطق وجود دارد بهترین خواص برای آبدرمانی را دارا می باشند.

شهرستان هشترود بهترین محل هم برای جذب گردشگران و توریست ها می باشد
وی در پایان متذکر شد:درشهرستان هشترود، قلعه زیبای ضحاک و غار آغبلاق و دهستان آتش بیگ که در دامنه کوه سهند یکی از بهترین مناطق بکر و دیدنی شهرستان هشترود در بخش نظر کهریزی هستند که تک تک این مناطق می توانند با ساماندهی و رسیدگی بهترین محل هم برای جذب گردشگران و توریست ها باشد و در عمران و آبادی منطقه نقش بسزایی ایفا کنندکه به یاری خدای متعال در این موضوعات نیز تلاش خواهم کرد که شاهد رشد و شکوفایی منطقه باشیم.

اسماعیل رحیمی / هشترود