برترین های لیگ جهت یابی آذربایجان شرقی معرفی شدند
برترین های لیگ جهت یابی آذربایجان شرقی معرفی شدند
مهر تبریز: در پایان اولین دوره رقابت های لیگ استانی جهت یابی جام شهدای آذربایجان، برترین های این دوره از رقابت ها معرفی شدند.

به گزارش مهر تبریز، ایوب اعتمادی با اشاره به برگزاری اولین دوره مسابقات لیگ استانی جهت یابی اظهار داشت: این رقابت ها با عنوان جام شهدای آذربایجان و به مناسبت گرامیداشت کنگره ملی ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی برگزار شد.

وی افزود: این رقابت ها با حضور ۴۲ ورزشکار در قالب ۸ تیم از شهرستان های، تبریز، میانه، اسکو، سراب ، جلفا و منطقه آزاد ارس در دو مرحله رفت و برگشت که مرحله رفت در کلانشهر تبریز و مرحله برگشت نیز در شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس برگزار شد.

رئیس کمیته جهت یابی آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد:تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات به منظور زنده نگه داشتن نام شهدای دفاع مقدس، به نام شهدای افتخار آفرین آن دوران مزین شده‌اند.

اعتمادی در ادامه با اشاره به نتایج این رقابت ها گفت: در مجموع دو مرحله رفت و برگشت، تیم شهید آبگون جام قهرمانی را به خانه برد و تیم تیم شهید چراغی به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و تیم شهید فروزنده در جایگاه سوم ایستاد.

وی ادامه داد: همچنین تیم های شهید پای خسته، شهید باکری، شهید شهرام فر،شهید کسایی و شهید اشراف به ترتیب در جایگاه چهارم تا هشتم قرار گرفتند.

رئیس کمیته جهت یابی آذربایجان شرقی ابراز کرد: همچنین به مناسبت گرامیداشت کنگره ملی ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی یاد و خاطره شهیدان اباذر‌ جودت و اسمعیل باغی بیرق گرامی داشته شد و توسط مسئولان لشکری از خانواده ایشان تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵