برگزاری آزمون عملی صنایع‌دستی مددجویان زندان مرند
برگزاری آزمون عملی صنایع‌دستی مددجویان زندان مرند

مهرتبریز-رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مرند از برگزاری آزمون عملی صنایع‌دستی مددجویان زندان این شهرستان خبر داد. به‌گزارش خبرنگار ما از تبریز، عبدالعلی محمدی روز یکشنبه ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۱ ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای تفاهم‌نامه منعقد شده مابین اداره میراث‌فرهنگی شهرستان و زندان مرند مبنی بر آموزش و توانمندسازی مددجویان، آزمون […]

مهرتبریز-رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مرند از برگزاری آزمون عملی صنایع‌دستی مددجویان زندان این شهرستان خبر داد.

به‌گزارش خبرنگار ما از تبریز، عبدالعلی محمدی روز یکشنبه ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۱ ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای تفاهم‌نامه منعقد شده مابین اداره میراث‌فرهنگی شهرستان و زندان مرند مبنی بر آموزش و توانمندسازی مددجویان، آزمون عملی صنایع‌دستی پس از آخرین دوره آموزشی برگزار شده در این زندان اجرا شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مرند ادامه داد: در این دوره از آموزش صنایع‌دستی برای مددجویان زندان مرند، ۲۵ مددجو مورد آموزش قرار گرفتند.

محمدی اظهار کرد: پس از اتمام دوره آموزشی، آزمون عملی در رشته‌های مختلف صنایع‌دستی، از جمله چرم‌دوزی، بافتنی‌های سنتی و نازک‌کاری چوب برگزار شد.

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵