برگزاری اولین جشنواره عکس خاوران در اردیبهشت سالجاری
برگزاری اولین جشنواره عکس خاوران در اردیبهشت سالجاری
مهر تبریز: شهرداری منطقه ۹ تبریز اولین جشنواره عکس خاوران را با هدف معرفی زیبایی ها، پتانسیل های طبیعی و اقلیمی و نیز توانمندی های شهرسازی، عمرانی، اجرایی و فرهنگی این منطقه برگزار می کند.

به گزارش مهر تبریز، هادی بدری، شهردار این منطقه، در جلسه ای که با حضور حامد شبخیز مسئول بسیج هنرمندان استان و فرهاد کنعان پور رییس انجمن عکس بسیج هنرمندان استان و نیز مدیر فرهنگی اجتماعی منطقه، برگزار شد، با اشاره به تأثیرگذاری های هنر عکاسی در بیان پیام های ویژه به مخاطب، گفت: با احاطه و آشنایی به ظرافت ها و تکنیک های هنر عکاسی در نمایش و بیان بصری و انتقال مفاهیم خاص به مخاطب، درصدد برگزاری نخستین جشنواره عکس خاوران در اردیبهشت ماه سال جاری هستیم.

شهردار منطقه ۹ افزود: به تبع اجرایی شدن برنامه های فرهنگی سال ۱۴۰۳ در قالب تقویم ۵۲ هفته ای سازمان فرهنگی و هنری شهرداری کلانشهر تبریز، و نیز تعامل سازنده با نهادها و سازمان های مختلف و ذیربط، شهرداری منطقه۹ با دعوت از مراجع فرهنگی و هنری استان و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم، هماهنگی های لازم را جهت برگزاری شایسته و استاندارد این جشنواره معمول داشته است.

بدری با اشاره به اینکه بهره مندی از ظرفیت های هنرمندان سطح ملی و استانی مد نظر برگزار کنندگان این جشنواره می باشد، خاطرنشان کرد: از شهروندان و هنرمندان علاقمند به هنر عکاسی دعوت می کنیم تا با شرکت در این جشنواره، به معرفی و بیان زیبایی ها و توانمندی های خاص شهرک خاوران از جمله پتانسیل های طبیعی و اقلیمی و نیز قابلیت ها و توانمندیهای شهرسازی، عمرانی، اجرایی و فرهنگی این منطقه بپردازند.

 بدری حامد در پایان یادآور شد، به زودی فراخوان اطلاع رسانی درباره چند و چون برگزاری این جشنواره و نیز دعوت به شرکت در این رویداد هنری منتشر خواهدشد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵