برگزاری جلسه کارگروه قرارگاه جهادی نهضت ملی مسکن شهر سهند به ریاست سرپرست شرکت عمران شهر
برگزاری جلسه کارگروه قرارگاه جهادی نهضت ملی مسکن شهر سهند به ریاست سرپرست شرکت عمران شهر

مهرتبریز-جلسه کارگروه قرارگاه جهادی نهضت ملی مسکن شهر جدید سهند به ریاست مهندس فرهاد سعیدی سرپرست و عضو هیئت شرکت عمران شهر جدید سهند به همراه اعضای کارگروه با سازندگان پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در راستای تحقق سیاست‌های دولت مردمی و جهادی مبنی بر خانه‌دار شدن اقشار فاقد مسکن در محل سالن اجتماعات شرکت […]

مهرتبریز-جلسه کارگروه قرارگاه جهادی نهضت ملی مسکن شهر جدید سهند به ریاست مهندس فرهاد سعیدی سرپرست و عضو هیئت شرکت عمران شهر جدید سهند به همراه اعضای کارگروه با سازندگان پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در راستای تحقق سیاست‌های دولت مردمی و جهادی مبنی بر خانه‌دار شدن اقشار فاقد مسکن در محل سالن اجتماعات شرکت عمران برگزار شد.
️ به گزارش خبرنگار ما در تبریز،در این جلسه مهندس سعیدی با تاکید به اینکه فصل کاری شروع شده ، گفت: همه سازندگان باید با شیوه‌های نوین و با برنامه‌ریزیهای دقیق و به موقع برای تحقق سیاست دولت تلاش کنند و برای عملی شدن این مهم ضرورت دارد ، همه سازندگان برای پروژه‌ها چشم انداز تعریف کرده و برنامه زمانبندی ارائه نمایند.
️ وی با تاکید به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) که “جهادی بودن به معنی بی قانونی نیست” ، تصریح کرد : ما برای رفع موانع و مشکلات پیش روی پروژه‌ها باید انعطاف‌پذیری داشته تا انشاالله با کار جهادی پروژه‌ها به سرانجام برسد.
️ سرپرست شرکت عمران خاطرنشان کرد: اگر کارها بر اساس برنامه زمانبندی پیش رود ، ما هم در شورای مسکن استان و هم در شرکت مادر ، ضمن حمایت از سازندگان و پیگیری مطالبات آنان ، حرفی برای گفتن خواهیم داشت.
️ در این جلسه مقرر شد نمایندگانی از سازندگان انتخاب ، تا در جلسات آتی به عنوان منتخبین سازندگان از مقامات ذیربط ، پیگیر مسائل و مشکلات باشند.