برگزاری رویداد “معرفی صنایع پایین‌دستی مس” همزمان با یازدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی
برگزاری رویداد “معرفی صنایع پایین‌دستی مس” همزمان با یازدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی
مهرتبریز؛رویداد "معرفی صنایع پایین‌دستی مس" همزمان با یازدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس) در تبریز برگزار می‌شود.

مهرتبریز؛رویداد “معرفی صنایع پایین‌دستی مس” همزمان با یازدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس) در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛این رویداد فناورانه در راستای “رویداد ملی توسعه صنایع پایین دستی مس” و براساس تفاهم‌نامه‌ای که میان مرکز نوآوری و شتاب‌دهی شهید ستاری رفسنجان (مجتمع مس سرچشمه) و سازمان عامل استقرار و توسعه منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی منعقد شده، برگزار خواهد شد.

رویداد “معرفی صنایع پایین‌دستی مس” روز 15 آذر همزمان با دومین روز از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی از ساعت 16 در استیج رینوتکس برگزار شده و سخنران اصلی آن، رئیس امور نوآوری و کسب‌وکار مرکز شتاب‌دهی شهید ستاری رفسنجان خواهد بود.

معرفی صنایع پایین‌دستی مس، تشریح کاربرد مس در حوزه‌های مختلف، معرفی خدمات و حمایت‌های مرکز نوآوری و شتاب‌دهی شهید ستاری از صاحبان ایده و فناوران، آشنایی دانشجویان مستعد با نیازهای صنعت مس و شبکه‌سازی برای ایده‌های نیازمحور از اهداف این رویداد است.

دانشجویان و اساتید دانشگاه، هسته‌های فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان، متخصصان و پژوهشگران حوزه‌های تخصصی صنایع خرد و متوسط، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و کلیه علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این رویداد با شماره 09102293363 تماس بگیرند.

مرکز نوآوری و شتاب‌دهی شهید ستاری رفسنجان در سال 1398 با امضای تفاهم‌نامه‌ای میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مجتمع مس سرچشمه و دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان راه‌اندازی شده و در حال حاضر در حوزه‌های مختلف نظیر کشاورزی پسته، مدیریت بحران آب، صنایع مس و … فعالیت دارد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵