برگزاری مسابقات قرآنی « بهار در بهار » با حضور ۳۳۴ نفر در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

مهرتبریز: نهمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران آنان و بیستمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با عنوان «بهار در بهار» با رقابت ۳۳۴ نفر مرکز آموزش این شرکت برگزار گردید.
به گزارش مهر تبریز: مدیرعامل شرکت گاز استان در آئین افتتاحیه این مسابقات ضمن تبریک بعثت پیامبر اکرم (ص) گفت : قرائت قرآن، مقدمه‌اى براى فهم و درک آن است و درک قرآن مقدمه‌اى براى محقق ساختن دستورات آن در زندگى فردى و اجتماعى می باشد.
ولی اله دینی افزود : به ‌طور قطع خواندن قرآن با تدبر و تفکر  و الهام گرفتن آن در زندگى ، همه پاداش‌ها و خواسته‌هاى مشروع دنیا و آخرت را نصیب انسان خواهد نمود.
وی آرامش روحی و روانی را یکی از برکات انس با قرآن بیان کرد و افزود : یقیناً داشتن آرامش در زندگی ، نخستین چشمه خوشبختی است وکسی که از این نعمت محروم باشد از نعمت خوشبختی نیز محروم است که انس با قرآن و عمل به دستورات الهی می توان این آرامش را بدست آورد.
محمدعلی فتح اله زاده دبیر شورای فرهنگی شرکت گاز استان نیز با ارائه گزارشی از روند برگزاری این دوره از مسابقات گفت : در این دوره از مسابقات ۳۳۴ نفر از کارکنان ، همسران و فرزندان آنان در رشته های حفظ ، قرائت ، ترتیل و مفاهیم قرآن کریم ، مفاهیم نهج البلاغه ، اذان و قصه گویی به رقابت پرداختند.
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان افزود : برگزیدگان مرحله مقدماتی مسابقات بهار در بهار به مسابقات کشوری شرکت ملی گاز ایران اعزام خواهند شد.
گفتنی است در حاشیه این مسابقات کارگاه آموزشی و نمایشگاه عفاف و حجاب برگزار و غرفه محصولات فرهنگی برپا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه خبری تحلیلی مهر تبریز We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها