برگزاری نخستین جشنواره نوروزی درمجموعه تاریخی تفریحی ائل گولی تبریز
برگزاری نخستین جشنواره نوروزی درمجموعه تاریخی تفریحی ائل گولی تبریز

مهرتبریز-هم‌زمان با فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برای اولین بار، جشنواره نوروز را در مجموعه تاریخی تفریحی ائل گولی برگزار می‌کند. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در پی فرا رسیدن سال نو و عید سعید باستانی نوروز، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز […]

مهرتبریز-هم‌زمان با فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برای اولین بار، جشنواره نوروز را در مجموعه تاریخی تفریحی ائل گولی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در پی فرا رسیدن سال نو و عید سعید باستانی نوروز، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز برای اولین بار، جشنواره نوروز را برگزار می‌کند.
بر اساس این گزارش، جشنواره نوروز در راستای افزایش نشاط اجتماعی و ارتقای روحیه شهروندان و همچنین معرفی بیشتر آداب و رسوم سنتی آذربایجان برای میهمانان نوروزی تبریز توسط سازمان تهیه و در ایام تعطیلات نوروز برگزار خواهد شد.
اجرای موسیقی زنده عاشیق و قطعات مجاز موسیقی آذربایجانی، اجرای نمایش حیدربابا، نمایش آیین سنتی تکم‌خوانی، نمایش طنز و سایر برنامه‌های نوروزی از جمله موارد قابل اجرا در این جشنواره خواهد بود.
زمان برگزاری این جشنواره ۲ تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ از ساعت ۴/۳۰ الی ۶/۳۰ عصر و مکان آن پارکینگ شماره ۲ ائل گولی است.