برگزاری نمایشگاه و جشنواره کارآفرینی با هدف قابلیت اشتغال زایی رشته های علمی کاربردی
برگزاری نمایشگاه و جشنواره کارآفرینی با هدف قابلیت اشتغال زایی رشته های علمی کاربردی

مهرتبریز: معاون آموزشی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی از برگزاری نمایشگاه و جشنواره کارآفرینی با هدف قابلیت اشتغال زایی رشته های علمی کاربردی خبر داد.

به گزارش مهرتبریز، دکتر پاسبان اسلام در خصوص برگزاری نمایشگاه و جشنواره کارآفرینی گفت: این نمایشگاه و جشنواره با هدف معرفی توانمندی مرکز در پرورش دانشجویان کارآفرین و قابلیت اشتغالزایی رشته های علمی کاربردی برای دانشجویان جدیدالورود و معرفی محصولات تولیدی فارغ التحصیلان به بازار برگزار می گردد.
وی با اشاره به جامعه هدف گفت: جامعه هدف ما دانشجویان فارغ التحصیل، حین تحصیل، علاقمندان به رشته های علمی کاربردی، صنف عطاران، صنف تولیدکنندگان گل و گیاه، صنف دامپروری و تولید کنندگان برتر بخش کشاورزی و علوم دامی می باشد.
دکتر پاسبان اسلام افزود: اولین جلسه برگزاری نمایشگاه و جشنواره کارآفرینی با حضور مسئولین بخش های مختلف مرکز برگزار گردید که در این جلسه قرار شد دانشجویان کارآفرین توسط مدیران گروهها شناسایی گردد و بستری مناسب برای اجرای طرح های کارآفرینی پس از بررسی ایجاد شود.
معاون آموزشی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی بیان نمود: در این جلسه مقرر گردید جهت برگزاری هرچه بهتر و پررونق این نمایشگاه و جشنواره با ستاد کارآفرینان استان، موسسه علمی کاربردی وزارت جهاد کشاورزی و دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی باید ارتباطی موثر و تنگاتنگ داشت.