برگزاری کارگاه آموزشی بهره وری و مدیریت مزارع پرورش ماهی قزل آلا در شهرستان مراغه
برگزاری کارگاه آموزشی بهره وری و مدیریت مزارع پرورش ماهی قزل آلا در شهرستان مراغه

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در گفتگو با خبرنگاران در خصوص این کارگاه آموزشی گفت: این کارگاه نشست تخصصی با موضوع ارتقای بهره وری و مدیریت مزارع آبزی پروری شهرستان بود که با مسئولین شیلات استان و شهرستان مربوطه برگزار شد. مهندس قاسم جعفروند ادامه داد: در این کارگاه آموزشی، ضمن طرح مباحث آموزشی […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در گفتگو با خبرنگاران در خصوص این کارگاه آموزشی گفت: این کارگاه نشست تخصصی با موضوع ارتقای بهره وری و مدیریت مزارع آبزی پروری شهرستان بود که با مسئولین شیلات استان و شهرستان مربوطه برگزار شد.

مهندس قاسم جعفروند ادامه داد: در این کارگاه آموزشی، ضمن طرح مباحث آموزشی جهت ارتقای بهره وری و مدیریت مزارع پرورشی، مسائل و مشکلات پرورش دهندگان در حوزه های مختلف تولید و پرورش در مزارع مورد بحث و بررسی قرا گرفت .

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری این جلسات در افزایش تعامل بین دستگاه های دولتی و متولیان امر از یکطرف و پرورش دهندگان ماهی، ابراز امیدواری کرد با همکاری این مدیریت و مسئولین مرتبط در استان و شهرستانها، پیگیریهای لازم تا حصول نتیجه نهایی انجام و زمینه رفع مشکلات مطرح شده فراهم شود.

وی افزود: در استان آذربایجان شرقی سالانه حدود ۸ هزار و ۶۰۳ تن گوشت ماهی تولید می شود که ۵ هزار و ۴۲۶ تن از این میزان مربوط به تولید ماهیان سردابی است.

مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی استان گفت: شهرستان مراغه در سال ۱۳۹۹ با تولید ۱۲۸۰ تن ماهی قزل آلا  در استان با رتبه اول تولید ماهیان سردآبی یکی از قطبهای تولید و پرورش ماهی در استان محسوب می شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵