برگزاری گردهمایی سالانه موسسه خیریه ابرار قائم تبریز
برگزاری گردهمایی سالانه موسسه خیریه ابرار قائم تبریز

مهرتبریز-تالار معلم تبریز، جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰  میزبان گردهمایی موسسه خیریه ابرار قائم تبریز بود. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ گردهمایی سالانه موسسه خیریه ابرار قائم تبریز، جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ با حضور خیرین، معتمدین و شهروندان کلانشهر تبریز با رعایت پروتکل های بهداشتی مربوط به پاندمی کرونا برگزار شد. در این مراسم از […]

مهرتبریز-تالار معلم تبریز، جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰  میزبان گردهمایی موسسه خیریه ابرار قائم تبریز بود.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ گردهمایی سالانه موسسه خیریه ابرار قائم تبریز، جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ با حضور خیرین، معتمدین و شهروندان کلانشهر تبریز با رعایت پروتکل های بهداشتی مربوط به پاندمی کرونا برگزار شد.

در این مراسم از گواهینامه استاندارد بین المللی این موسسه خیریه رونمایی شد.

ابرار قائم اولین موسسه خیریه خارج از پایتخت و چهارمین خیریه کشور است که در راستای شفافیت مالی و عملکردی ، موفق به کسب گواهی استاندارد بین المللی  موسسات خیریه از شرکت اس جی اس می شود.

در بخش دیگری از این همایش از آقایان حاج مهدی نمازی، از خیرین و همکار داوطلب  موسسه در حوزه رهن مسکن مددجویان، فرشید خوشپوری، خبرنگار و فعال اجتماعی،عظیم قیچی سازکوهنورد برتر بین المللی و همیار و حامی معنوی موسسه و سرکار خانم عفت تقی زاده همکار داوطلب امور مالی موسسه با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

همچنین آقایان حاج مجید سارخانی رئیس هیئت مدیره و حاج سعید جلالی از اعضای هیات امنای موسسه و دکتر خلیل ساعی، مدیر عامل این موسسه از سخنرانان این مراسم بودند.

گفتنی است، موسسه خیریه ابرار قائم تبریز در سال ۱۳۸۷ تشکیل شد. این موسسه فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز از فرمانداری تبریز آغاز کرد. این موسسه خیریه در راستای تامین  و بهسازی مسکن مناسب برای افراد بی بضاعت در پنج حوزه تعمیرات مسکن، احداث مسکن، تامین مسکن، تامین کمک هزینه رهن مسکن و تامین مصالح و تجهیزات ساختمانی فعالیت می کند.