بهره برداری از مرکز ساختمان اورژانس اجتماعی شهر جدید سهند
بهره برداری از مرکز ساختمان اورژانس اجتماعی شهر جدید سهند

مهرتبریز- با حضور دکتر علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از مرکز ساختمان اورژانس اجتماعی شهر جدید سهند بهره برداری بعمل آمد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛در این آیین بهره‌برداری دکتر تراب محمدی معاون سیاسی- امنیتی استانداری آذربایجانشرقی، مهندس فیروزی فرماندار شهرستان اسکو، مهندس سعیدی سرپرست و عضو هیئت مدیره […]

مهرتبریز- با حضور دکتر علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از مرکز ساختمان اورژانس اجتماعی شهر جدید سهند بهره برداری بعمل آمد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛در این آیین بهره‌برداری دکتر تراب محمدی معاون سیاسی- امنیتی استانداری آذربایجانشرقی، مهندس فیروزی فرماندار شهرستان اسکو، مهندس سعیدی سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید سهند، دکتر صحاف مدیرکل بهزیستی آذربایجانشرقی مهندس عباسزاده شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر جدید سهند و مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.
در این آیین مهندس سعیدی ضمن خیرمقدم و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: از تعامل بین دو دستگاه شرکت عمران شهر جدید سهند و اداره کل بهزیستی و همراهی فرماندار شهرستان اسکو خیلی خرسندم که زمینه ساز بهره برداری از این پروژه شد.
سرپرست شرکت عمران تصریح کرد: ساختمان اورژانس اجتماعی با پیشرفت ۳۵ درصدی از پروژه‌های راکد اداره کل بهزیستی بود که در این میان شرکت عمران از منظر مسئولیت اجتماعی و خادمی مردم شریف ،ادامه تکمیل پروژه را عهده دار شد.
وی با اشاره به مشخصات فنی پروژه افزود:ساختمان اورژانس اجتماعی در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع، با زیربنای ۱۲۸۵ مترمربع و با محوطه ۱۵۰۰ مترمربع در ۲ و نیم طبقه سازه‌ای احداث و مبلغ حدود ۱۰۰ میلیارد ریال برای شرکت عمران شهر جدید سهند هزینه در برداشته است.
او بیان داشت : شرکت عمران در کنار ساختمان اورژانس اجتماعی، مدرسه استثنایی به مساحت عرصه ۲۱۰۰ مترمربع و با زیربنای ۱۸۰۰ مترمربع را در دست احداث دارد و مرکز توانبخشینیز در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع توسط بخشی خصوصیدر مجاورت این پروژه ها در حال احداث میباشد.
مهندس سعیدی در خاتمه گزارش، به فرمایش تاریخی سردار شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم ! آنکس که باید ببیند ،می‌بیند …
در این مراسم معاون سیاسی- امنیتی استانداری، فرماندار شهرستان اسکو و مدیرکل بهزیستی در خصوص مسائل و مشکلات افراد تحت پوشش و تلاش پرسنل خدوم آن اداره ولزوم توجه بیشتر به آنها ایراد سخن نمودند.
در خاتمه سخنرانیها دکتر قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت:از اینکه در شهر پرآوازه سهند هستم ،خرسندم و خرسند از اینکه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از باب مسئولیت اجتماعی خودش ، برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی ، برای بهره برداری از این پروژه مهم در کنار سازمان بهزیستی قرار گرفته است.
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با تقدیر و تشکر از مدیریت شرکت عمران شهر جدید سهند، خاطرنشان کرد: مدیرعامل شرکت عمران و مجموعه تحت امر ایشان با یک حس معنوی و باور قلبی ، یک همسویی استراتژیک با سازمان بهزیستی داشته اند که مراتب به استحضار وزیر محترم راه و شهرسازی خواهد رسید.