بهره برداری از پروژه های شرکت برق تبریز به ارزش دو میلیارد ریال
بهره برداری از پروژه های شرکت برق تبریز به ارزش دو میلیارد ریال

مهر تبریز: پروژه هایی به ارزش بیش از دو میلیارد ریال توسط امور برق قراملک شرکت توزیع نیروی برق تبریز به بهره برداری رسید.

به گزارش مهرتبریز، افشین روشن میلانی با اعلام خبر فوق افزود: پروژه تامین برق مجتمع مسکونی ابریشم با اعتبار بیش از ۷۰۰ میلیون ریال انجام یافت که برای این طرح ۹۰ متر خط ۲۰کیلو ولت زمینی و بیش از ۱۶۰ متر شبکه فشار ضعیف زمینی احداث شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز احداث پست هوایی با ظرفیت ۴۰۰ کیلو ولت آمپر را از دیگر پروژه های انجام شده توسط این امور عنوان کرد و افزود: برای انجام این پروژه که به منظور تقویت ولتاژ مناطقی از خیابان فیضیه صورت گرفت، بیش از ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شد.

وی از ایجاد قدرت مانور بر روی فیدر چهار ماشین سازی تبریز خبر داد و افزود: برای انجام این عملیات که به منظور ایجاد پایداری شبکه انجام شد، نزدیک به یک کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت هوایی احداث و  بیش از ۶۶۰ میلیون ریال اعتبار صرف شد.

وی دیگر پروژه انجام شده در امور برق قراملک را ایجاد قدرت مانور بین فیدر یک و دو این امور برشمرد و تشریح کرد: به منظور ایجاد پایداری شبکه در کوی رجایی و اقبال آذر، ۱۴۰ متر شبکه فشار متوسط زمینی و ۹۰ متر شبکه فشار متوسط هوایی با اعتبار ۳۰۰ میلیون ریال احداث شده است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵